Ogłoszenia Parafialne – 4.04.2021 r.

 1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Rezurekcja o godz. 6.00 z procesją (z zachowaniem ograniczeń pandemicznym) oraz o 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
 2. Zgodnie z zaleceniami władz państwowych i kościelnych w kościele obowiązuje noszenie maseczek. W naszym kościele limit osób na Mszy to 45 osób oraz zachowanie dystansu 1,5 m między osobami. Zachęcamy pozostałe osoby do uczestnictwa we Mszy na zewnątrz, gdzie mamy nagłośnienie.
 3. W tygodniu: Oktawa Wielkanocy: Poniedziałek Wielkanocny – Msze jak w Niedzielę. Taca na KUL.
 4. W Niedzielę  II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci klas komunijnych.
 5. Od 11.03.2020 r. do odwołania w naszej parafii codziennie o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja i śpiew Suplikacji w intencji powstrzymania koronawirusa w naszej Ojczyźnie i  na Świecie.
 6. Dziękuję Asyście Liturgicznej, Scholi oraz pracownikom kościoła za oprawę Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.
 7. Dziękuję za ofiary składane do puszek lub wpłacane na konto parafii z dopiskiem Caritas, za dary składane do kosza  oraz indywidualne dary przekazane na święta jak również za paczki “Dzielmy się miłosierdziem” dla dzieci. Dzięki darom mogliśmy obdarować na święta 130 dzieci oraz 40 osób starszych. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 8. Dziękuję Panu Grzegorzowi – organiście oraz wolontariuszom za przygotowanie paczek i ich rozwiezienie. Bóg zapłać.
 9. Dziękuję Panu Grzegorzowi za zaprojektowanie i wykonanie Ciemnicy oraz Grobu Pana Jezusa. Dziękuję za ofiary na kwiaty oraz kwiaty od rodziny Sioch ofiarowane do Grobu Pana Jezusa. Bóg zapłać.
 10. W tym roku  nasza parafia przeżywa 25 lecie powołania do istnienia. Erekcja parafii miała miejsce 23 czerwca 1996 r.
 11. Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką.
 12. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła w okresie Triduum Paschalnego oraz na Święta. Bóg zapłać.
 13. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Zdzisława Pawłowskiego. Wieczny Odpoczynek.
 14. Na Święta Zmartwychwstania Pańskiego, składam wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pokoju i radości, a także wytchnienia od spraw codziennych naznaczonych pandemią.
 15. Niech Tajemnica Wielkiej Nocy napełni Was Drodzy nadzieją i ufnością na lepsze jutro.
 16. Pamiętajmy codziennie o wzajemnej miłości i życzliwości – „Spieszmy się kochać, bo bliscy szybko odchodzą” Alleluja. ks. Proboszcz