Ogłoszenia parafialne – 29.09.2019 r.

 1. Dziś  XXVI Niedziela Zwykła. Po Mszy o godz. 11.30  poświęcenie różańców dla dzieci klas komunijnych. Na każdej Mszy modlimy się o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
 2. W tym tygodniu:   w poniedziałek – Wspomnienie Św.  Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła; we wtorek – Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła; w środę – Wspomnienie Św. Aniołów Stróżów; w piątek – Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu. I-szy Piątek Miesiąca okazja do spowiedzi od godz.17.00; w sobotę – Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy. O godz. 8.00 Msza Św. w intencji Żywego Różańca.
 3. Za tydzień XXVII Niedziela Zwykła. I-sza Niedziela Miesiąca Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
 4. Od wtorku 1 października Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii codziennie o godz. 18.30, a w Niedziele o godz. 17.30.
 5. W sobotę 5 października w kościele dominikanów na Służewie w Warszawie – X Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej, od godz. 10.00 do godz. 21.15.
 6. Spotkania formacyjne dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Porządek spotkań: środa – godz. 17.00 – grupa B; piątek – godz. 16.00 – grupa C.
 7. W minionym tygodniu do kościoła zostały zakupione kolejne ławki – 16 sztuk. Koszt jednej to 1 000 zł. Dziękuję P. Grzegorzowi i Barbarze Bartosik za ufundowanie kolejnej ławki. Bóg zapłać. Mile widziani kolejni fundatorzy.
 8. W najbliższym czasie są wolne intencje mszalne. Zachęcamy też do modlitwy w intencjach naszych bliskich zmarłych w Mszach gregoriańskich, zapewniających zbawienie tym, którzy odeszli do Pana.
 9. W niedzielę 13 października przypada XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, Chodźmy!” ze zbiórką do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 10. Po Mszach Pan kościelny rozprowadza prasę katolicką, drewniane różańce, modlitewnik codzienny, książki oraz kalendarze na rok 2020: Maryjny i Wileński.
 11. Dziękuję Paniom Mariom za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.  Bóg zapłać.