Ogłoszenia Parafialne – 20.02.2022 r.

 1. Dziś VII Niedziela Zwykła
 2. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele oraz dezynfekcji rąk. Korzystajmy też z bezdotykowego urządzenia do wody święconej.
 3. W tygodniu: 
  • we wtorek – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła
  • w środę – Wspomnienie Św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika
  • w sobotę – dodatkowa Msza Św. o godz. 19.00. Msza z modlitwą o uzdrowienie z Odnową w Duchu Świętym.
 4. Za tydzień VIII Niedziela Zwykła. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci klas komunijnych – poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa
 5. W środę 2 marca – Środa Popielcowa początek Wielkiego Postu. Prosimy w najbliższych dniach o przyniesienie do kościoła zeszłorocznych palm, wianków na popiół.
 6. Od 11 marca 2020 r. codziennie do odwołania o 17.30 w naszej parafii nabożeństwo z modlitwą o ustanie koronawirusa i śpiewem Suplikacji.
 7. Zakończyliśmy w naszej parafii wizyty duszpasterskie zwane kolędą. W tym roku pukaliśmy do wszystkich drzwi. Przyjęło nas ok. 42% rodzin z naszej parafii. Dziękujemy wszystkim przyjmującym za życzliwość i ofiarność, a nielicznym kierowcom za poświęcony czas. Bóg zapłać.
 8. W terminie: 2-11 lipca 2022 r. planowana jest pielgrzymka lotniczo – autokarowa do Grecji min. Aten, Koryntu, Myken… Program na tablicy ogłoszeń i TUTAJ. Zapisy z zaliczkami u ks. Proboszcza.
 9. Dziękuję Strażakom za pomoc w usunięciu powalonego drzewa na terenie parafialnym a Panu Grzegorzowi (organiście) za naprawienie wewnętrznego ogrodzenia uszkodzonego poprzez powalone drzewo.
 10. Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, albumy, modlitewniki, różańce, kalendarze
 11. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać.
 12.  O ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb jednego z pierwszych wikariuszy naszej parafii, ks. Giennadija Kozłowa. Wieczny odpoczynek…