Ogłoszenia parafialne – 03.03.2024 r.

 1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu – I-sza Niedziela Miesiąca po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna. Taca na potrzeby parafii. Rocznica nominacji ks. Kard. Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie Na Mszy o godz.10.00 po modlitwie po komunii hymn dziękczynienia “Ciebie Boga wysławiamy…”
 2. Tydzień temu po Mszach była przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom. Zebraliśmy 2 356 zł. w tym 228 zł. w Passie.
 3. W tym tygodniu
  • w poniedziałek – Święto Św. Kazimierza, Królewicza. Dzień imienin ks. Kardynała Kazimierza Nycza
  • w piątek – Międzynarodowy Dzień Kobiet
 4. Za tydzień IV Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Radości. Kolor różowy zastępuje fiolet. Po Mszy o godz. 18.00 zapraszamy na film pt. “Powołany” . Dokument fabularyzowany opowiadający o mocy miłości Pana Boga przejawiającej się przez sakrament kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
 5. 17 marca w V Niedzielę Wielkiego Postu w naszej parafii początek Rekolekcji Wielkopostnych, które potrwają do środy włącznie.
 6. Dziękuję panu Grzegorzowi Góralczyk – organiście za comiesięczną pierwszopiątkową  pomoc w dowozie kapłana do chorych.
 7. W okresie Wielkiego Postu na końcu kościoła jest wystawiony Krzyż do adoracji z puszką na kwiaty do Grobu Pańskiego. A przy ołtarzu Bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego kosz na żywność, środki czystości i słodycze na paczki świąteczne dla potrzebujących pomocy.
 8. Po Mszach pan Kościelny rozprowadza prasę katolicką, dewocjonalia oraz świece Caritas na stół Wielkanocny
 9. W ostatnim tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Władysława Grabowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…