Ogłoszenia Parafialne – 8.10.2023 r.

 1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła.
 2. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek – Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu z Odnową w Duchu Świętym.
  • w piątek – Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana. Po Mszy wieczornej ostatnia w tym roku procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej
 3. Za tydzień XXVIII Niedziela Zwykła, XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja miłości”. Po Mszach tradycyjna zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci klas komunijnych
 4. Od dzisiejszej Niedzieli są przyjmowane Wypominki za naszych bliskich zmarłych. Roczne odczytywane w każdą Niedzielę po Mszy o godz. 10.00, Msza wypominkowa roczna odprawiana w każdy I-szy Piątek Miesiąca oraz Jednorazowe odczytywane podczas procesji 1 i 2 listopada.
 5. Codziennie o godz. 17.30, nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą o pokój dla Ukrainy i śpiewem Suplikacji. Zapraszamy dzieci na nabożeństwa różańcowe przez cały październik.
 6. Od środy planujemy ocieplenie i zrobienie sufitu kościoła w Passie. Prace przeprowadzi ekipa budowlana spod Łowicza.
 7. Po Mszach P. Kościelny rozprowadza prasę katolicką, dewocjonalia życiorysy Świętych oraz kalendarz na 2024 rok ze stroną poświęconą kościołowi w Passie (listopad)
 8. W ostatnim tygodniu zmarła nasza parafianka Halina Ponikowska. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie…