Ogłoszenia Parafialne – 22.11.2020 r.

 1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Można zyskać Odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 2. Tydzień temu po Mszach była przeprowadzona zbiórka do puszek dla ubogich. Zebraliśmy 1241 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. Zgodnie z zaleceniami władz państwowych i kościelnych, w Kościele obowiązuje noszenia maseczek a w naszym kościele limit to 60 osób na każdej Mszy Świętej.
 4. W tym tygodniu: 
  • we wtorek – Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, Kapłana i Towarzyszy
  • w sobotę – o godz. 19.00 – Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.
 5. W Niedzielę I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny w kościele. Taca na Seminarium Duchowne w Warszawie.
 6. Przez cały Adwent od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 Roraty. Na Roraty zapraszamy dzieci z lampionami oraz z serduszkami za dobre uczynki do żłóbka Pana Jezusa.
 7. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii od III Niedzieli Adwentu – 13 grudnia do 15 grudnia br.
 8. Od 11 marca do odwołania w naszej parafii codziennie o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja i śpiew Suplikacji w intencji powstrzymania koronawirusa w naszej Ojczyźnie i  na Świecie.
 9. W naszej parafii trwa akcja pomocy dla potrzebujących w czasie pandemii koronawirusa. Dziękuję za ofiary składane do puszki przy wyjściu z kościoła oraz wpłaty na konto parafii z dopiskiem Caritas. Bóg zapłać.
 10. Dziękuję za wszelkie ofiary na inwestycje przekazywane osobiście, wpłacane na konto parafii oraz zwiększone ofiary składane na tacę. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom zarówno z parafii jak i wielu osobom spoza parafii.
 11. W przyszłym roku będziemy przeżywać Srebrny Jubileusz naszej parafii, do którego przygotowujemy się: materialnie odnawiając świątynię oraz duchowo przez planowane Misje Święte w okresie Wielkiego Postu 2021 r.
 12. Pan organista roznosi opłatki po domach.
 13. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać.
 14. Pan kościelny po Mszach rozprowadza prasę katolicką, możemy nabyć też albumy, różańce i inne dewocjonalia.
 15. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina śp. Andrzeja Kosianowskiego oraz Danielę Mieńczkowską. Polećmy też Miłosierdziu Bożemu ks. Kanonika Jana Franciszka Sudoła proboszcza Kampinosu, którego pogrzeb odbył się w miniony wtorek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….