Ogłoszenia Parafialne – 22.10.2023 r.

 1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła. Niedziela Misyjna, Taca na Misje. Liturgiczne Wspomnienie Papieża Św. Jana Pawła II.
 2. Tydzień temu przeżywaliśmy XXIII Dzień Papieski pod hasłem “Św. Jan Paweł II. Cywilizacja miłości”. Po Mszach była przeprowadzona zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 4416 zł, wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. W tym tygodniu:
  • w sobotę – Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Imieniny ks. Prałata Tadeusza Jaworskiego. O godz. 19.00 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.
  • za tydzień – XXX Niedziela Zwykła. O godz. 10.00 i 13.00 Msze w intencji ks. Tadeusza Jaworskiego
 4. W zakrystii i kancelarii są przyjmowane Wypominki za naszych bliskich zmarłych. Roczne odczytywane w każdą Niedzielę po Mszy o godz. 10.00, Msza wypominkowa roczna odprawiana w każdy I-szy Piątek Miesiąca o godz. 18.00 oraz Jednorazowe odczytywane podczas procesji 1 i 2 listopada.
 5. Codziennie o godz. 17.30, nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą o pokój dla Ukrainy i śpiewem Suplikacji. Zapraszamy dzieci na nabożeństwa różańcowe przez cały październik.
 6.  W najbliższych dniach są wolne intencje Mszalne.
 7. Są prowadzone prace (ocieplenie oraz położenie sufitu kościoła) w Passie. W planie nowe nagłośnienie oraz parapety zewnętrzne. Prace prowadzi ekipa budowlana spod Łowicza, elektryczne Pan Jerzy, a nagłośnienie będzie zakładał Pan Kąpiński z Niepokalanowa.
 8. Pan organista Grzegorz od listopada (po Wszystkich Świętych) będzie roznosił opłatki po domach. Gdyby ktoś potrzebował wcześniej może je nabyć u Pan Organisty po Mszach.
 9. Po Mszach P. Kościelny rozprowadza prasę katolicką, dewocjonalia życiorysy Świętych oraz kalendarz na 2024 rok ze stroną poświęconą kościołowi w Passie (listopad). W sprzedaży są świece Caritas na Święta Bożego Narodzenia
 10. W ostatnim tygodniu zmarła nasza parafianka Zofia Koczwara. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie…