Ogłoszenia Parafialne – 18.07.2021 r.

 1. Dziś XVI Niedziela Zwykła. Na wszystkich Mszach śpiewa nasza schola parafialna, po Mszach będzie przeprowadzona zbiórka na wakacyjny wyjazd dla scholi i ministrantów.
 2. W tygodniu:
  • w czwartek – Święto Św. Marii Magdaleny
  • w piątek –  Święto Św. Brygidy, Zakonnicy, patronki Europy
  • w sobotę – Wspomnienie Św. Kingi, Dziewicy.
 3. W Niedzielę XVII Niedziela Zwykła. Dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Po Mszach obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych, rowerów.
 4. W Niedziele wakacyjne nastąpiła zmiana porządku Mszy, zamiast Mszy o godz.11.30 i 13.00 – będzie Msza o godz. 12.00.
 5. Zmiana godzin kancelaryjnych – kancelaria czynna jest tylko: w poniedziałki, środy i piątki od 17.00, a we wtorki i czwartki rano od godz. 8.00.
 6. Dziękuję Panu Grzegorzowi organiście za wykoszenie traw wokół kościoła. Bóg zapłać.
 7. Dziękuję wszystkim uczestnikom procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej 13 lipca. Bóg zapłać.
 8.  W terminie od 14.08. do 27.08. odbędzie się zaległa Pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny w tym do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca zainteresowanych i zapisanych na wyjazd prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
 9. W październiku – od 7 do 10, planowany jest wyjazd pielgrzymkowy “Szwajcaria Saksońska i Czeska – 4 dni. Informacje u ks. Proboszcza. Dokładny program wyjazdu jest wywieszony w gablocie parafialnej.
 10.  Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, albumy, modlitewniki.
 11. Dziękujemy P. Marią za dezynfekcję i przygotowanie kościoła. Bóg zapłać.
 12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: śp. Mariana Węsek, Halinę Jakubowską. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…