Ogłoszenia Parafialne – 25.07.2021 r.

 1. Dziś XVII Niedziela Zwykła. Dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Po Mszach obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych, rowerów.
 2. Tydzień temu po Mszach była przeprowadzona zbiórka na wakacyjny wyjazd dla scholi i ministrantów. Zebrano ok. 1500 zł.
 3. W tygodniu:
  • w poniedziałek – Wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
  • w czwartek – Wspomnienie Św. Marty
  • w sobotę – Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, Kapłana. O godz. 19.00 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.
 4. W Niedzielę XVIII Niedziela Zwykła. 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 18.00 Msza Św. w intencji powstańców.
 5. W Niedziele wakacyjne nastąpiła zmiana porządku Mszy zamiast Mszy o godz.11.30 i 13.00 będzie Msza o godz. 12.00
 6. Zmiana godzin kancelaryjnych – kancelaria czynna jest tylko: w poniedziałki, środy i piątki od 17.00 a we wtorki i czwartki rano od godz. 8.00.
 7.  W terminie od 14.08. do 27.08. odbędzie się zaległa Pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny w tym do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca zainteresowanych i zapisanych na wyjazd prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
 8. W październiku – od 7 do 10, planowany jest wyjazd pielgrzymkowy “Szwajcaria Saksońska i Czeska” – 4 dni. Informacje u ks. Proboszcza. Dokładny program wyjazdu jest wywieszony w gablocie parafialnej.
 9.  Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, albumy, modlitewniki.
 10. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła. Bóg zapłać.