Ogłoszenia Parafialne – 1.01.2022 r.

 1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok 2022. Dziś wspominamy też nadanie Najświętszego Imienia Jezus. Dzień Pokoju. Możemy zyskać odpust zupełny za odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź…”. Msze tak jak w Niedzielę
 2. Jutro Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Pierwsza Niedziela Roku i Miesiąca. Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna w kościele. Taca na potrzeby parafii w tym ogrzewanie i oświetlenie kościoła.
 3. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele oraz dezynfekcji rąk. Korzystajmy też z bezdotykowego urządzenia do wody święconej. Zgodnie z wytycznymi Sanepidu w naszym kościele może uczestniczyć na każdej Mszy jednocześnie 180 osób niezaszczepionych na Covid-19.
 4. W tygodniu: 
  • w czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. Taca na misje.
  • w piątek – I-szy Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  • w sobotę – O godz. 8.00 Msza w intencji Kół Żywego Różańca, przeniesiona z 1 stycznia.
 5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.
 6. Od 11 marca 2020 r. codziennie do odwołania o 17.30 w naszej parafii nabożeństwo z modlitwą o ustanie koronawirusa i śpiewem Suplikacji.
 7. Od 3 stycznia 2022 r. zgodnie z tradycją kapłani będą odwiedzać rodziny naszej parafii z wizytami duszpasterskimi zwanymi kolędą. W tym roku będziemy starać się pukać do wszystkich drzwi. Osoby, które nie życzą sobie kolędy są proszone o wcześniejsze powiadomienie kancelarii parafialnej. Dodatkowo zapraszamy rodziny, które nie będą mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie w środy na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę o godz. 18.00.
 8. W tym tygodniu program kolędy:
  • 3.01. – w poniedziałek od godz. 16.30 ul. Mickiewicza, Narutowicza 10 i 12
  • 4.01. – we wtorek od godz. 16.30 ul. Okrężna, Łukasińskiego, Kalinowa, Jaśminowa, Brzozowa, Narutowicza 14 i 16
  • 5.01. – w środę od godz. 16.30 ul. Nowakowskiego, Wspólna, Bajkowa, Narutowicza 18 i 20
  • 10.01. – w poniedziałek od 16.30 ul. Szkolna, Przejazd, Narutowicza 22, Sochaczewska 23
  • Wzorem lat ubiegłych prosimy kierowców z wyznaczonych ulic o podwiezienie kapłanów na 15 minut przed kolędą oraz o dostarczenie list osób zdecydowanych przyjąć kapłanów
 9. Dziękuję Państwu Felicji i Jarosławowi Magnuszewskim za ofiarowanie figury pasterza do naszej całorocznej szopki Bożonarodzeniowej. Bóg zapłać.
 10. W terminie: 2-11 lipca 2022 r. planowana jest pielgrzymka lotniczo – autokarowa do Grecji min. Aten, Koryntu, Myken… Program na tablicy ogłoszeń i TUTAJ. Zapisy i informacje u ks. Proboszcza.
 11. Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, albumy, modlitewniki, różańce. W sprzedaży kalendarze z Św. Janem Pawłem II na 2022 rok.
 12. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać.
 13.  W ostatnim tygodniu zmarli nasi parafianie: Maria Kierzkowska, Eugeniusz Kujawski, Wiesława Skorupska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…