Intencje Mszalne

31.03. 2024 r. –  Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

godz.  6.00  REZUREKCJA   – za parafian

godz. 10.00  – o pokój na świecie, Ukrainie i Ziemi Świętej

                     – O błog. Boże i potrzebne łaski oraz wytrwanie dla Marty

                     + Ryszarda Świetlickiego (od zespołu poradni psychologiczno-pedagogicznej)

                     + Kazimierę Marjańską

godz. 11.30  + Czesława Głowackiego

godz. 11.30  + za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 13.00  + Mariana Lewandowskiego w 45 rocz. śmierci, Martę, Stanisława Lewandowskich

godz. 18.00 + Jana Pływaczewskiego

1.04. Poniedziałek Wielkanocny

godz. 8.00 + Jana Pływaczewskiego

godz. 10.00 + Wojciecha Zawadzkiego

godz. 11.30 + Ewę Stefaniak z racji 23 rocz. śmierci

godz. 11.30 + Krzysztofa Jesionkowicza w 25 rocz. śmierci, cr. Jesionkowiczów, Trzcińskich

godz. 13.00 + gregorianka + Ryszarda Świetlickiego

godz. 18.00  W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

2.04.  godz. 7.00 + Jana Pływaczewskiego

          godz. 7.00 + dusze w czyśćcu cierpiące

          godz. 18.00 + gr. Ryszarda Świetlickiego

3.04. godz. 7.00  + Jana Pływaczewskiego

         godz. 7.00  + Kazimierę Marjańską

         godz. 18.00 + gr. Ryszarda Świetlickiego

4.04. godz. 7.00 + gr. Ryszarda Świetlickiego

         godz. 7.00 + Jana Pływaczewskiego 

         godz. 18.00 O łaskę świętości, miłości i wierności dla kapłanów

5.04. godz. 7.00 + gr. Ryszarda Świetlickiego

         godz. 7.00 + Kazimierę Marjańską                           

         godz. 18.00 + zbiorowa za zmarłych

6.04. godz. 7.00 + Kazimierę Marjańską

         godz. 8.00 w intencji K.Ż.R.

         godz. 18.00 + gr. Ryszarda Świetlickiego

24.03. 2024 r. –  Niedziela Palmowa, Męki Pańskiej

godz.  8.00  + Juliana Zieleniewskiego w 2 rocz. śmierci

godz. 10.00  – za parafię            

                     – o pokój na świecie, Ukrainie i Ziemi Świętej

                     – O błog. Boże i potrzebne łaski dla Szymona w 9 rocz. urodz.

                     – O błog. Boże i potrzebne łaski dla Szymona z racji 78 urodz.

                     + Eugeniusza Ostrowskiego w 10 rocz. śmierci, Leokadię. Franciszka Ostrowskich

                     + Ryszarda Świetlickiego (od zespołu poradni psychologiczno-pedagogicznej)

                     + Sabinę, Franciszka Skrońskich, cr. Skrońskich

                     + Stanisława, Adelę Jabłońskich i ich rodziców

                     + Waldemara-Andrzeja Leszczyńskiego

                     + Jana Pływaczewskiego

godz. 11.30  Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdanie matury dla Urszuli w 18 rocz.  urodzin

godz. 11.30  Dziękczynna z prośbą o dalsze błog Boże i potrzebne łaski dla Zbigniewa z racji imienin oraz dla córki Ani i całej rodziny

godz. 13.00  + Mirosława Salejew, cr. Skroś, Kuza, Salejew

godz. 18.00 + cr. Łukasiewiczów, Paradowskich, Kolińskich, Kelmerów, Zarzębskich

WIELKI  TYDZIEŃ

25.03.  godz. 7.00 +

            godz. 7.00 +

            godz. 18.00 W intencji osób podejmujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego

26.03.  godz. 7.00 +

            godz. 7.00 +

            godz. 18.00 +

27.03. godz. 7.00  +

           godz. 7.00  +

           godz. 18.00  +

28.03. WIELKI CZWARTEK

           godz. 17.30 Nabożeństwo o pokój

           godz. 18.00 Msza Wieczerzy Pańskiej

29.03. WIELKI PIĄTEK

           godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwa o pokój  dla świata, Ukrainy, Ziemi Świętej i Polski             

           godz. 17.00 Liturgia Męki Pańskiej

30.03. WIELKA SOBOTA

            godz. 18.30 Nabożeństwo o pokój

            godz. 19.00 Wigilia Paschalna

17.03. 2024 r. –  V Niedziela Wielkiego Postu – Rekolekcje Wielkopostne

godz.  8.00  + za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 10.00  – za parafię            

                     – o pokój na świecie, Ukrainie i Ziemi Świętej

                     + Jana Dobrogost w 6 rocz. śmierci,

                     + Janinę Wolańczyk w 20 rocz. śmierci, Kazimierza Wolańczyka, Jadwigę Wolańczyk-Haberman

                     + Józefa Roman w 3 rocz. śmierci, Mariannę-Teresę Roman w 14 rocz. śmierci

                     + Grzegorza Wojnarowicza w 2 rocz. śmierci, cr. Paszkiewiczów

                     + Henrykę Szymańską, Barbarę Kręgielską

                     + Sławomira w 1 rocz. śmierci

                     + Ryszarda Świetlickiego (od zespołu poradni psychologiczno – pedagogicznej)

                     + Sławomira Gołębiewskiego

                     + Mieczysławę Felczak

                     + Jadwigę Sandomierską

godz. 11.30  + Józefa Wieteska z racji imienin

godz. 13.00  + Józefa Wróbla z racji imienin

godz. 13.00  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, Aniołów i Patronów dla Janusza Łęczyckiego w dniu 70 urodzin

godz. 18.00 + Mirosława Jaworskiego w 2 rocz. śmierci

REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE (18-20.03)

18.03.  godz. 8.00   + Sławomira Gołębiewskiego

            godz. 10.00 + Władysławę Grabowską

            godz. 17.00 + Krzysztofa Szrebka w 24 rocz. śmierci, Małgorzatę

                                   Szrebka w 14 rocz. śmierci

            godz. 19.00 + Marię, Jana Janowskich

19.03.  godz.   8.00 + Józefa Wieteska (im.)

            godz. 10.00 + Józefę Bartłomiejczyk, Józefę Ćwiek, Władysławę

                                   Garbacz                 

            godz. 17.00 + Józefa Łęczyckiego (im.) Józefę Szrebka (im.) i

                                   zmarłych z ich rodzin

            godz. 19.00 + Bogdana Leszczyńskiego (im.)

20.03. godz.   8.00  +

           godz. 10.00  + Władysławę Grabowską

           godz. 17.00  + Jadwigę Sandomierską

           godz. 19.00

21.03. godz.  7.00 + Jadwigę Sandomierską

           godz.  7.00 +                               

           godz. 18.00 + Władysławę Grabowską

22.03. godz. 7.00 + Jadwigę Sandomierską

           godz. 7.00 +              

           godz. 18.00 +

23.03. godz.  7.00 +

           godz.  7.00 +

           godz. 18.00 + Wacławę, Stefana Stefańskich, Jadwigę Paluchowską