Ogłoszenia parafialne – 05.05.2019 r.

 1. Dziś III Niedziela Wielkanocy, I-sza Niedziela Miesiąca po Mszy o godz. 8.00 procesja wokół kościoła. Taca na pokrycie zadłużenia parafialnego i za kościół w Passie. Po Mszach osoby z fundacji będą kwestować dla jedenastoletniego Maciusia chorego na autyzm. 
 2. W tym tygodniu: w poniedziałek – Święto  Św. Apostołów Filipa i Jakuba,  w środę – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika głównego Patronki Polski.
 3. Za tydzień IV Niedziela Wielkanocy. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci klas rocznicowych. Rozpoczęcie Kwartalnych Dni o powołania do służby w Kościele. Taca na Seminarium Duchowne.
 4. Od 5.05 do 12.05. Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennego czytania w tym czasie urywków Ewangelii według Św. Jana – indywidualnie i rodzinnie.
 5. W tym tygodniu zostały zakupione do kościoła rytuał ślubny oraz banner i lektorium na I-szą Komunię Świętą.
 6. W naszej parafii nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
 7. W poniedziałek i środę po Mszy wieczornej próby dla grupy dzieci komunijnych z 19.05. w czwartek po Mszy wieczornej dla grupy z 26.05.
 8. W tym tygodniu spotkania Bierzmowanych grupy A, B, F.
 9.  W planach na najbliższe miesiące jest wymiana ławek w parafialnym kościele, które zastąpią dotychczasowe. Dzięki zmianie będziemy mieli więcej miejsc siedzących. Pierwsze ławki będą przed komuniami – koszt jednej to 1000 zł. Mile widziani kolejni fundatorzy.
 10.  Dziękuję Panu Włodzimierzowi Nowak z Błonia Wieś i Państwu Kornaś z Błonia za ofiary na potrzeby kościoła. Bóg zapłać.
 11.  18 maja jest planowana pielgrzymka na Jasną Górę przez Odnowę w Duchu Świętym.
 12. W dniach od 22.06 do 5.07 br. jest planowana pielgrzymka do Włoch. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych proszę o szybki kontakt.
 13.  Dziękuję paniom sprzątającym za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać.