Ogłoszenia Parafialne – 7.04.2024 r.

  1. Dziś II Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego i tzw. Biała Niedziela. I-sza Niedziela Miesiąca. Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna. Początek Tygodnia Miłosierdzia. Taca na Caritas.
  2. W tym tygodniu
    • w poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze  o godz. 8.00, 10.00, 18.00. Po Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu z Odnową w Duchu Świętym
  3. Za tydzień III Niedziela Wielkanocy, Niedziela Biblijna, Początek XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego, Święto Chrztu Polski. Taca na potrzeby parafii.
  4. Dziś i jutro trwa jeszcze IV Tydzień Modlitwy o Ochronę Życia a 14 kwietnia o godz. 12.30 z Placu Zamkowego w Warszawie wyruszy Narodowy Marsz Życia pod hasłem “Niech Żyje Polska”.
  5. W sobotę 27 kwietnia o godz. 18.00 ks. Biskup Rafał Markowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  6. Caritas poszukuje do pracy lekarzy różnych specjalizacji i pielęgniarek. Kontakt w Hospicjum Domowym w budynku plebanijnym obok plebanii, dokładne informacje na tablicy ogłoszeń.
  7. Po Mszach p. Kościelny rozprowadza prasę katolicką, dewocjonalia i albumy.
  8. W ostatnim tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Helena-Róża Wudarczyk i Kazimierz Kołakowski Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…