Ogłoszenia parafialne – 30.06.2019 r.

  1. Dzisiaj o godz. 17:30 ostatnie Nabożeństwo Czerwcowe. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę wynagradzającą Sercu Pana Jezusa, a szczególnie tym, którzy brali czynny udział w Procesjach Eucharystycznych przez cały okres Oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać.
  2. Przypominamy, że od przeszłej Niedzieli, na okres dwóch miesięcy wakacyjnych lipca i sierpnia, w naszej parafii nastąpi zmiana godzin celebracji Mszy Św. Niedzielnych. W naszej świątyni zamiast Mszy Świętych o godz. 11:30 i 13:00 – będzie sprawowana Msza Święta o godz. 12:00. W kościele w Passie zamiast Mszy o godz. 10:00 – będzie odprawiona  Msza Św. o godz. 11:00. Natomiast w dni powszednie Msze Święte będą celebrowane bez zmian, czyli o   godz. 7:00 i o godz. 18:00.
  3. W środę 3.VII. przypada Święto Świętego Tomasza, Apostoła.
  4. W czwartek 4.VII. przypada I – szy czwartek miesiąca. Zachęcamy do modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. O godz. 18.00 Msza Św., którą ofiarujemy w intencji zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych.
  5. W piątek 5.VII. przypada I – szy piątek miesiąca. Spowiadamy od godz. 17.00.
  6. W sobotę 6.VII. o godz. 8.00 z racji I – szej sobota miesiąca Msza Św. i różaniec dla K. Ż. R.
  7. Za tydzień 7.VII. przypada I – sza Niedziela miesiąca lipca. Po Mszy Świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Procesja Eucharystyczna.
  8. Dziękujemy Paniom Mariom za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać.
  9. Po Mszach Pan kościelny rozprowadza prasę katolicką oraz album o Papieżu Franciszku i ilustrowaną Biblię do dzieci. Mamy też bestseller – książkę kard. Waltera Kaspera „Świadek Miłosierdzia – moja podróż z Franciszkiem”, którą można nabyć za dobrowolną ofiarę na nowe ławki do naszego kościoła.