Ogłoszenia Parafialne – 26.11.2023 r.

 1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 10.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i  akt poświęcenia za odmówienie którego można uzyskać odpust zupełny.
 2. Tydzień temu była przeprowadzona zbiórka do puszki  Caritas dla ubogich, których wspomaga nasza parafia. Zebraliśmy łącznie 1710 zł w tym 236 zł z Passu. Bóg zapłać.
 3. W tym tygodniu:
  • w czwartek – Święto Św. Andrzeja Apostoła
  • w piątek – I-szy Piątek Miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00
  • w sobotę –  I-sza Sobota Miesiąca. O godz. 8.00 Msza Św. w int. Kół Żywego Różańca.
 4. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Adwentu, który jest okresem pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa podczas Bożego Narodzenia i powtórnego na końcu czasów. I-sza Niedziela Miesiąca Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna. Taca na potrzeby parafii.
 5. Od dzisiejszej Niedzieli możemy zabrać z tablicy na końcu kościoła tradycyjne  „Gwiazdeczki” – karteczki z podanym wiekiem i płcią dzieci na paczki świąteczne. Przy ołtarzu Bł. Stefana Wyszyńskiego jest też wystawiony kosz na żywność, słodycze oraz kosmetyki i chemię gospodarczą na paczki świąteczne dla potrzebujących.
 6. Codziennie o godz. 17.30, nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą o pokój dla Ukrainy i Ziemi Świętej oraz śpiewem Suplikacji.
 7. Spotkanie bierzmowanych w piątek 1.12. o godz. 16.00 grupa C.
 8. W piątek 1.12. o godz. 20.00 katecheza dla dorosłych.
 9. Dziękuję hydraulikowi Panu Madrakowi za wymianę pompy wodnej i naprawienie ogrzewania w budynku plebanijnym.
 10. Pan organista Grzegorz roznosi opłatki po domach.
 11. Po Mszach Pan Kościelny rozprowadza m.in. kalendarz na 2024 rok ze stroną poświęconą kościołowi w Passie. W sprzedaży są świece Caritas na Święta Bożego Narodzenia (Stół Wigilijny).