Ogłoszenia Parafialne – 4.07.2021 r.

 1. Dziś XIV Niedziela Zwykła. Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna z racji I-szej  Niedzieli Miesiąca. Taca na potrzeby parafii.
 2. Tydzień temu zbieraliśmy do puszek na pomoc dla pogorzelców. Zebraliśmy 2344 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję.
 3. W tygodniu:
  • we wtorek – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych w Polsce. Dzień patronalnych Apostolstwa Chorych.
  • w czwartek – Wspomnienie Św. Jana z Dukli, Kapłana.
 4. W Niedzielę XV Niedziela Zwykła
 5. W Niedziele wakacyjne nastąpiła zmiana porządku Mszy: zamiast Mszy o godz.11.30 i 13.00 będzie Msza o godz. 12.00.
 6. Od poniedziałku zmiana godzin kancelaryjnych – kancelaria będzie czynna tylko: w poniedziałki, środy i piątki od 17.00, a we wtorki i czwartki rano od godz. 8.00.
 7. Dziękuję Państwu Adamowi i Krystynie Trzcińskich za ofiarowane kwiaty doniczkowe dla kościoła. Bóg zapłać.
 8. Pan Burmistrz przypomina o powszechnym spisie ludności i zachęca do niego.
 9.  W terminie od 14.08. do 27.08. odbędzie się zaległa Pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny, w tym do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca – zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
 10. W październiku – od 7 do 10, planowany jest wyjazd pielgrzymkowy „Szwajcaria Saksońska i Czeska” – 4 dni. Informacje u ks. Proboszcza.
 11.  Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, nowe albumy, modlitewniki.
 12. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła oraz posadzenie kwiatów wokół kościoła. Bóg zapłać.