Ogłoszenia Parafialne – 27.06.2021 r.

 1. Dziś XIII Niedziela Zwykła. Taca na daninę Św. Piotra. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek dla pogorzelców. Od dzisiejszej Niedzieli zmiana porządku Mszy na wakacyjny – zamiast Mszy o godz.11.30 i 13.00, będzie Msza o godz. 12.00
 2. W tygodniu:
  • w poniedziałek – Wspomnienie Św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika
  • we wtorek – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
  • w piątek – I-szy Piątek Miesiąca, od 17.00 okazja do spowiedzi
  • w sobotę – Święto Św. Tomasza, Apostoła. O godz. 8.00 Msza w intencji Kół Żywego Różańca
 3. W Niedzielę XIV Niedziela Zwykła. Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna z racji I-szej  Niedzieli Miesiąca. Taca na potrzeby parafii.
 4. Od poniedziałku zmiana godzin kancelaryjnych – kancelaria będzie czynna tylko: w poniedziałki, środy i piątki od 17.00, a we wtorki i czwartki rano od godz. 8.00.
 5. Dziękuję Panu Grzegorzowi Bartosikowi za wykonanie przed laty krzyżyków pamiątkowych na misje, a  zakładowi fotograficznemu z rynku w Błoniu za wykonanie pamiątkowych zdjęć z 25-lecia parafii i Misji. Bóg zapłać.
 6. Dziękuję wszystkim biorących czynny udział Misjach. Bóg zapłać.
 7. Pan Burmistrz przypomina o powszechnym spisie ludności i zachęca do niego.
 8.  W terminie od 14.08. do 27.08. odbędzie się zaległa Pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny, w tym do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca – zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
 9. W październiku – od 7 do 10, planowany jest wyjazd pielgrzymkowy “Szwajcaria Saksońska i Czeska” – 4 dni. Informacje u ks. Proboszcza.
 10.  Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, nowe albumy, modlitewniki.
 11. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła