Intencje mszalne

Intencje Mszalne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24.05.2020 r.
godz.  8.00  +   gr. Lucjana Kornaś
godz. 10.00  za parafian
                       O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie     
                       O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Iwony z racji imienin i jej córki
                  + Kazimierę Sobczyńską (od rodziny Klewków i Mruków)
                  + Jadwigę Gruca w 2 rocznicę śmierci
                  + Genowefę Syta w 24 rocznicę śmierci, Józefa Sytę w 26 rocznicę  śmierci
                  + Juliannę Kąpińską z racji imienin
                  + Stanisława Andrzejewskiego, Zofię, Jana Michałowskich
                  + Andrzeja Pytlaka w 13 rocznicę śmierci, Janinę Rozińską, Małgorzatę, Andrzeja Sepskich 
                  + Józefa Sasima w 15 rocznicę śmierci, Pawła Owczarka, 
                  + Ewę Stefaniak, Annę Wieteska z okazji dnia Matki
                  + Henrykę, Sabinę Szrebka, Stanisławę Łęczycką, Halinę Zygmunciak z racji dnia Matki
                  + Jarosława Gmurek
                  + Mariannę Knof
godz. 11.30  O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski dla Kornelii z 3 rocznicy urodzin
godz. 11.30  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Mateusza z racji 21 urodzin
godz. 13.00  + gr. Zbigniewa Jączyka
godz. 13.00  + Wiesławę, Józefa, Krzysztofa, Bronisławę, Feliksa Jankowskich, Helenę, Józefa Dutkiewiczów
godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
godz. 18.00  + Jadwigę Serda

Intencje Mszalne  25.05.- 30.05.2020 r.
25.05. godz.  7.00  + gr. Zbigniewa Jączyka
            godz.  7.00  + Stefanię Młot
            godz. 17.30   Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00 +  gr. Lucjana Kornaś

26.05.  godz. 7.00 + gr. Lucjana Kornaś
             godz. 7.00  + Stefanię Młot
             godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
             godz. 18.00 + gr. Zbigniewa Jączyka

27.05.  godz. 7.00  + gr. Lucjana Kornaś
             godz. 7.00  + gr. Zbigniewa Jączyka
             godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
             godz. 18.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z racji dnia Matki dla Heleny, Anny, Marzeny, Renaty i Iwony

28.05. godz.  7.00 + gr. Zbigniewa Jączyka
            godz.  7.00 + Irenę, Leonarda, Adama Dmochów
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00  + gr. Lucjana Kornaś

29.05. godz. 7.00 + Annę Odolczyk w 1 rocznicę śmierci
            godz. 7.00 + gr. Zbigniewa Jączyka
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00 + gr. Lucjana Kornaś

30 .05. godz.  7.00 +  gr. Zbigniewa Jączyka
            godz.  7.00  + Elżbietę Skowron w 5 rocznicę śmierci, Józefa Skowron, całą rodzinę Skowronów
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00  + gr. Lucjana Kornaś (ostatnia)

Intencje Mszalne –  VI  Niedziela Wielkanocna- 17.05.2020 r.

godz.  8.00  +  Eulalię, Mariana Komorowskich, Stefanię, Kazimierza Muszel
godz. 10.00  za parafian
                       O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie     
                       O łaskę zdrowia dla Andrzeja Foryś
                       O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zofii z racji imienin     
                   + Kazimierę Sobczyńską (od Grzegorza Banaszkiewicza)
                   + Zofię, Władysława Roman w rocznicę śmierci
                  + Wacława Kwiatkowskiego w 33 rocznicę śmierci, Zofię Kwiatkowską w 1 rocznicę śmierci
                  + Henrykę Matusiak w 27 rocznicę śmierci, Władysława Matusiaka w miesiąc po śmierci 
                  + Zofię Cholewa z racji imienin, Władysława, Juliana Cholewów 
                  + Jacka Ołubek
                  + Irenę w 3 rocznicę śmierci, Stanisława Wolańczyków
                  + S. Agnes Skrzyńską
godz. 11.30  O błog. Boże i siły dla Anity i jej rodziny
godz. 13.00  + gr. Zbigniewa Jączyka
                      + Zofię Perzyna (im.), Mariannę, Henryka Ćwieków
godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
godz. 18.00  +  gr. Lucjana Kornaś

Intencje Mszalne  18.05.- 23.05.2020 r.

18.05. godz.  7.00  + gr. Zbigniewa Jączyka 
           godz.  7.00  + Jadwigę Sereda (od Heleny Bajor) 
           godz. 17.30   Nabożeństwo Majowe
           godz. 18.00 +  gr. Lucjana Kornaś
19.05.  godz. 7.00 + gr. Zbigniewa Jączyka 
            godz. 7.00  + Alfreda Szymańskiego w miesiąc po śmierci
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00 + gr. Lucjana Kornaś
20.05.  godz. 7.00  + gr. Lucjana Kornaś 
            godz. 7.00  + gr. Zbigniewa Jączyka
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00 + Natalię Bujak w 23 rocznicę śmierci, całą rodzinę Bujaków
21.05. godz.  7.00 + gr. Lucjana Kornaś
            godz.  7.00 + Stefanię Młot
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
           godz. 18.00  + gr. Zbigniewa Jączyka 
22.05. godz. 7.00 Dziękczynna za łaskę wiary, uczciwą pracę, służbę innym ludziom z prośbą o spokojne życie na emeryturze w zdrowiu i Bożej łasce 
           godz. 7.00 + gr. Zbigniewa Jączyka 
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
           godz. 18.00 + gr. Lucjana Kornaś 
23 .05. godz.  7.00 + Józefa Wieteska z racji urodzin 
             godz.  7.00  + gr. Lucjana Kornaś
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe 
            godz. 18.00  + gr. Zbigniewa Jączyka

Intencje Mszalne –  V  Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020 r.

godz.  8.00  +  Stanisława Kurpiosa
godz. 10.00  za parafian
                     Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Filipa z racji 5 urodzin i Stanisława z racji imienin 
                      O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie     
                      O Boże błog i łaskę zdrowia dla Wiesławy Cichomskiej z racji urodzin   
                  + Kazimierę Sobczyńską (od Grzegorza Banaszkiewicza)
                  + Bogdana Leszczyńskiego w 12 rocznicę śmierci, Irenę,  Stanisława Wolańczyków 
                  + Tomasza Borkowskiego w 19 rocznicę śmierci 
                  + Stanisława, Zofię, Jana Pustelnik
                  + Stefanię Młot

godz. 11.30  + Czesława Pawłowskiego

godz. 13.00  + gr. Lucjana Kornaś  
                      + Krystynę Wąsik w 1 rocznicę śmierci, Mariusza Wąsika

godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe

godz. 18.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Kacpra i Szymona z racji 18 urodzin

Intencje Mszalne  11.05.- 16.05.2020 r.

11.05. godz.  7.00  +  Zbigniewa Jasińskiego 
            godz.  7.00  +  Jacka Ołubek 
            godz. 17.30   Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00 +  gr. Lucjana Kornaś

12.05.  godz. 7.00 + gr. Lucjana Kornaś
             godz. 7.00  + Zbigniewa Jasińskiego
             godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
             godz. 18.00 + Bernarda Konarskiego, całą rodzinę Konarskich,   Zasłonów, Tchórzewskich

13.05.  godz. 7.00  + gr. Lucjana Kornaś
            godz. 7.00  + Władysławę Śliwińską w 9 rocznicę śmierci, Jana Śliwińskiego
           godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
          godz. 18.00 + Sabinę Szrebka i zmarłych z jej rodziny

14.05. godz.  7.00 + Jacka Ołubek
            godz.  7.00 + Stefanię Młot

            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00  + gr. Lucjana Kornaś

15.05. godz. 7.00 + Zofię Rosiak w 1 rocznicę śmierci, całą rodzinę Rosiaków, Polaków, Edwarda Ślasę
            godz. 7.00 + gr. Lucjana Kornaś
            godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
            godz. 18.00 + Mieczysława Olejarza z racji 29 rocznicy śmierci

16 .05. godz.  7.00 + 1 greg. Zbigniewa Jączyka
             godz.  7.00  + Jacka Ołubek
             godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
             godz. 18.00  + gr. Lucjana Kornaś

Intencje Mszalne –  IV  Niedziela Wielkanocna- 3.05.2020 r.

godz.  8.00  +  Jadwigę Pisarek w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian
                       Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny
                       O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie                    
                   + Annę Stępniak (od Grzegorza Banaszkiewicza)
                   + Irenę, Stefana Zbigniewa Sitarek
                  + Jacka Godzinę w 8 rocznicę śmierci, Lucjana Godzinę, dziadków Godzinów, Kiwaków
                   + Zbigniewa Jasińskiego
                   + Kazimierę Sobczyńską
                   + Jacka Ołubek

godz. 11.30  + gr. Lucjana Kornaś

godz. 13.00  + Jerzego Słomkę w 8 rocznicę śmierci, Zofię Słomkę w 15 rocznicę śmierci, całą rodzinę Słomków, Regulskich, Biernackich

godz. 18.00  + Stanisława Krochmala

Intencje Mszalne  4.05.- 9.05.2020 r.

4.05. godz.  7.00  +  Zbigniewa Jasińskiego
          godz.  7.00  +  Jacka Ołubek
          godz. 17.30   Nabożeństwo Majowe
          godz. 18.00 +  gr. Lucjana Kornaś

5.05.  godz. 7.00 + gr. Lucjana Kornaś
           godz. 7.00  + Zbigniewa Jasińskiego
           godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
          godz. 18.00  O liczne i charyzmatyczne powołania kapłańskie i  zakonne

6.05.  godz. 7.00  + gr. Lucjana Kornaś
           godz. 7.00  + Zbigniewa Jasińskiego
           godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
           godz. 18.00 + Bogdana Leszczyńskiego w 12 rocznicę śmierci

7.05. godz.  7.00 + gr. Lucjana Kornaś
          godz.  7.00 + Zbigniewa Jasińskiego
          godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
          godz. 18.00  Msza zbiorowa za zmarłych

8.05. godz. 7.00 + Stanisławę Milczarek (z racji imienin), Jana, Halinę Milczarków
          godz. 7.00 + gr. Lucjana Kornaś
         godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
         godz. 18.00 + całą rodzinę Chruścińskich, Waśkiewiczów
         godz. 18.00 + Zdzisława Olczaka w 1 rocznicę śmierci, Czesława, Ewę Kęcik

9.05. godz.  7.00 + Kazimierza Ciacha (od Andrzeja Rafacza z rodziną)
          godz.  7.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Mateusza z racji  12 urodzin
          godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
          godz. 18.00  + gr. Lucjana Kornaś

Intencje Mszalne –  III Niedziela Wielkanocna- 26.04.2020 r.

godz.  8.00  +  Stefanię Zielińską w 25 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian
                       Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wojciecha z racji imienin
                      O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie     
                      O Miłosierdzie Boże i potrzebne łaski dla Marzeny w dniu imienin i jej dzieci Małgosi i Jasia 
                   + Annę Stępniak (od Grzegorza Banaszkiewicza)
                   + Magdalenę Lecińską z racji 27 rocznicę śmierci
                   + Jadwigę Gruca w 2 rocznicę śmierci

godz. 11.30  + Wojciecha Wieteska (z racji imienin)

godz. 13.00  Dziękczynna za 40 lat wspólnego życia małżeńskiego Elżbiety i Janusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Aniołów oraz łaskę zdrowia na dalszą wspólną drogę życia dla Jubilatów i  ich dzieci 
                       + za zmarłych z rodzin Jubilatów

godz. 18.00  + Pawła Jarzyńskiego w 4 rocznicę śmierci, Krzysztofa  Odrakiewicza

Intencje Mszalne  27.04.- 2.05.2020 r.

27.04. godz.  7.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Danuty w dniu 80 urodzin 
           godz.  7.00  +  Zbigniewa Jączyka 
            godz. 18.00 + Zytę Łęczycką z racji imienin

28.04.  godz. 7.00 + Władysława Matusiaka 
             godz. 7.00  + Annę Stępniak
           godz. 18.00  O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla ks. Jacka z racji urodzin

29.04.  godz. 7.00  + Władysława Matusiaka 
            godz. 7.00  + Annę Stępniak 
           godz. 18.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Włodzimierza – kościelnego (od parafian)

30.04. godz.  7.00 + Władysława Matusiaka
             godz.  7.00 + Annę Stępniak
           godz. 18.00  O opiekę Bożą i potrzebne łaski dla ciężko chorej siostry Agnes Skrzyńskiej

1.05. godz.  8.00 + Mieczysława Miszczaka w 10 rocznicę śmierci, Zofię Miszczak (z racji imienin)
         godz. 10.00 + Lucjana Kornaś – 1 greg.
         godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
         godz. 18.00  O łaskę miłości, świętości i wierności dla kapłanów

2.05. godz.   8.00   w intencji Kół Żywego Różańca
          godz.  10.00
          godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe
          godz. 18.00  + gr. Lucjana Kornaś

Intencje Mszalne –  Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020 r.

godz.  8.00  O błogosławieństwo i miłosierdzie Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Aniołów oraz zdrowie w  czasie pandemii dla Agnieszki z racji imienin oraz Artura i Katarzyny
                    +  Annę Buźniak

godz. 10.00  za parafian
                      Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Michała z racji urodzin 
                       O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie                    
                      O Miłosierdzie Boże, dary Ducha Świętego oraz dar rodzicielstwa dla Olgi i Szymona 
                   + Marcelego, Czesławę Jęczarków, Stanisława, Walerię, Władysława Wiktorków 
                   + Władysława Matusiaka
                   + Annę Stępniak

godz. 11.30  O potrzebne łaskę i błogosławieństwo Boże oraz Dary Ducha Świętego dla Sławomira z racji 43 urodzin

godz. 13.00  + Kazimierę Szyma w 10 rocznicę śmierci, Władysława  Szymę, Lucynę, Dariusza Sikora, Władysławę, Andrzeja Misztali

godz. 13.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i  opiekę Matki Bożej dla Zofii z racji 18 urodzin

godz. 18.00  + Adolfę, Józefa Milczarków, Józefę, Józefa Wielogórskich, Annę, Roberta Pawłowskich w 4 rocznicę  śmierci, Tadeusza Wielogórskiego w 2 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  20.04.- 25.04.2020 r.

20.04. godz.  7.00  + Irenę Sitarek 
           godz.  7.00  +  Zbigniewa Jączyka 
           godz. 18.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Danuty Malinowskiej w dniu 80 urodzin 
21.04.  godz. 7.00 + Irenę Sitarek 
            godz. 7.00  + Stanisławę Milczarek w 1 rocznicę śmierci, Jana, Halinę Milczarków 
            godz. 18.00 + Marię Jasińską w 1 rocznicę śmierci (od męża i dzieci) 
22.04.  godz. 7.00  + Zytę Łęczycką z domu Węglik 
            godz. 7.00  + Zbigniewa Jączyka 
           godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Edyty i Wojciecha z racji 15 rocznicy ślubu oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny 
23.04. godz.  7.00 + Zbigniewa Jączyka 
            godz.  7.00  O święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne 
            godz. 18.00 + Jerzego Krysztofika (z racji imienin) 
24.04. godz.  7.00 + Zbigniewa Jączyka 
           godz.  7.00 + Lucynę Żakowską 
           godz. 18.00  + Rafała Świetlickiego (z racji urodzin) 
25.04. godz.  7.00  + Zbigniewa Jączyka 
           godz.  7.00   + Annę Stępniak
           godz. 18.00  + Wincentego Skarbierz w 3 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne –  Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12.04.2020 r.

godz.  6.00 – Rezurekcja  – za parafian
godz.  8.00  + Józefa Ptaszyńskiego, Teresę, Piotra Chojnackich Zofię, Feliksa Domżalskich, całą rodzinę Chojnackich, Ptaszyńskich
godz. 10.00  Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Kapłanów, którzy głoszą Słowo Boże i udzielają Sakramenty Święte, a dla zmarłych o wieczne zbawienie
O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie
+ Krzysztofa Gęgniewicza z racji 1 rocznicę śmierci
+ Janinę Borowską
+ Iranę Sitarek
+ Zbigniewa Jączyk
godz. 11.30  O łaskę zdrowia i błogosławieństwp Boże dla Heleny Wieteska w dniu 81 urodzin
godz. 13.00  + Wojciecha Ostrowskiego
godz. 18.00  O liczne i charyzmatyczne powołania Kapłańskie i zakonne

13.04.2020 r. – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – II dzień Świąt
godz. 8.00 + Irenę, Stanisława z racji 9 rocz. śmierci Wolańczyków

godz. 10.00  za parafian
O ustanie pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie
+ Zytę Łęczycką z domu Węglik w tydzień po śmierci
godz. 11.30 + Waldemara-Mieczysława Branczewskiego z racji 1 rocznicę śmierci
godz. 13.00  + Józefę Skarbierz w 7 rocznicę śmierci
godz. 18.00  + Irenę, Aleksandra Perzynów, Genowefę, Władysława Niedzińskich

Intencje Mszalne  14.04.- 18.04.2020 r.
14.04. godz.  7.00  + Józefa Kąpińskiego

godz.  7.00  +  Ryszarda Kaliszewskiego
godz. 18.00 +  Marię, Zenona, Stanisława Sibińskich
15.04.  godz. 7.00 + Ks. Piotra Staniaka
godz. 7.00  + Zbigniewa Jączyk (od siotry Anny z mężem i synami)
godz. 18.00 + Anastazję, Ryszarda, Włodzimierza Dziudzików
16.04.  godz. 7.00  + ks. Piotra Staniaka
godz. 7.00  + Zbigniewa Jączyk (od siostry Haliny z mężem i córkami)
godz. 18.00 + Zbigniewa, Henryka Kostrzewów, całą rodzinę Kostrzewów
17.04. godz.  7.00 + ks. Piotra Staniaka
godz.  7.00 + Irenę Sitarek
godz. 18.00 + Jadwigę Sereda (od Heleny Bajor)
18.04. godz.  7.00 + Marka Seredę w 7 rocznicę śmierci, Tadeusza Seredę
godz.  7.00 + Irenę Sitarek
godz. 18.00  + Zofię, Kazimierza Kaniewskich

Intencje Mszalne –  Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 5.04.2020 r.

godz.  8.00  Dziękczynno-błag dla Krystyny i Ryszarda z racji 50 rocznicy małżeństwa z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze życie Jubilatów i ich najbliższych

godz. 10.00  za parafian
O powstrzymanie pandemii koronawirusa w naszej Ojczyźnie i na świecie
Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Olgi w 12 rocznicę urodzin
Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jana w 5 rocznicę urodzin
O łaskę zdrowia dla Bogusławy Paź i Zenona Radziszewskiego
O dar wiary i łaskę zdrowia dla Eweliny Reymont
O łaskę zdrowia dla Alfreda
+ ks. Piotra Staniaka
+ Ryszarda Pisarka (z racji imienin)
+ Krystynę Górską w 4 rocznicę śmierci

godz. 11.30  + Jerzego, Walerię, Daniela Niedzińskich, Janusza Pawłowskiego

godz. 13.00  + Józefa, Wiesława, Jana, Józefę, CzesławaTomaszewskich

godz. 18.00  + gr. Danutę Oziemską

Intencje Mszalne  6.04.- 11.04.2020 r.

6.04. godz.  7.00  + Kazimierza Gawryś
godz.  7.00  +  Ryszarda Kaliszewskiego
godz. 18.00 +  gr. Danutę Oziemską

7.04.  godz. 7.00 + Ryszarda Kaliszewskiego
godz. 7.00  + Kazimierza Gawryś
godz. 18.00 + gr. Danutę Oziemską (ostatnia)

8.04.  godz. 7.00  + Ryszarda Kaliszewskiego
godz. 7.00  O ustanie koronawirusa w Polsce i na świecie
godz. 18.00 + Kazimierza Ciacha (od Krzysztofa i Barbary)

9.04.  WIELKI  CZWARTEK
godz. 18.00 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

10.04. WIELKI  PIĄTEK
godz. 15.00  Godzina Miłosierdzia i poświęcenie Krzyża Misyjnego
godz. 17.00  LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

11.04. WIELKA  SOBOTA
godz. 19.00  WIGILIA  PASCHALNA

Intencje Mszalne –  V Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020 r.

godz.  8.00  + Waldemara Jabłońskiego, Wiktorię iWaldemara Gąsińskich

godz. 10.00  za parafian
O łaskę uzdrowienia ze złych mocy, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy  dla Kacpra
O powstrzymanie pandemii koronawirusa w naszej Ojczyźnie i na świecie
+ Elżbietę Piotrowską w 7 rocznicę śmierci, Józefa Piotrowskiego
+ Ryszarda Kaliszewskiego
+ Kazimierza Gawryś

godz. 11.30  + gr.  Danutę Oziemską

godz. 11.30  + Jana, Józefę Janowskich

godz. 13.00  + Wacława, Mariannę, Leszka Skrzyńskich
+ Marka Malinowskiego w 28 rocznice śmierci, całą rodzinę  Malinowskich, Janinę, Juliana Samickich, Bronisławę,   Karola Budzickich, Karolinę, Marię, Stefana Skabara,  Ryszarda Sowę, Katarzynę, Władysława Rzepka

godz. 18.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego

Intencje Mszalne  30.03.- 4.04.2020 r.

30.03. godz.  7.00 + Jana Rakoczego
godz.  7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 +  gr. Krzysztofa Krucińskiego (ostatnia)

31.03.  godz. 7.00 + Teofila Kowalczyka w rocznicę śmierci
godz. 7.00  + Kazimierza Gawryś
godz. 18.00 + gr. Danutę Oziemską

1.04.  godz. 7.00  + Ryszarda Kaliszewskiego
godz. 7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Anny z racji 60 rocznicy urodzin

2.04.  godz. 7.00  + Ryszarda Kaliszewskiego
godz. 7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 + zbiorowa za zmarłych

Dzień Skupienia i Pokuty
 3.04. godz.  7.00  + Ryszarda Kaliszewskiego

godz.  7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 17.30  Droga Krzyżowa
godz. 18.00  O miłości, wierności i świętości dla kapłanów
godz. 18.30  Droga Krzyżowa

4.04. godz. 7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 8.00  +  w intencji Kół Żywego Różańca
godz. 18.00 + Benedykta Lepieszkę w miesiąc po śmierci

Intencje Mszalne –  IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020 r.

godz.  8.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz.  8.00  + Marię Zagumną w 1 rocznicę śmierci, Zofię, Krystiana Szajkowskich
godz. 10.00  za parafian
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Józefy Roman w 81 rocznicę urodzin oraz z racji imienin
O łaskę uzdrowienia ze złych mocy, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Kacpra
O powstrzymanie pandemii koronawirusa w naszej Ojczyźnie
+ całą rodzinę Waśkiewiczów, Chruścińskich
+ Czesławę Barszcz w 2 rocznicę śmierci
+ Eugeniusza Ostrowskiego w 6 rocznicę śmierci, Leokadię, Franciszka Ostrowskich
godz. 11.30  + gr.  Danutę Oziemską
godz. 13.00  + Józefa Wieteska
godz. 18.00  + Bogdana Leszczyńskiego z racji imienin

Intencje Mszalne  23.03.- 28.03.2020 r.

23.03. godz.  7.00 + Teresę Biernacką
godz.  7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 +  gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 18.00 + Jana Rakoczego
24.03.  godz. 7.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 + Teresę Biernacką
godz. 18.00 + Jana Rakoczego
25.03.  godz. 7.00   + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 + Jana Rakoczego
godz. 18.00 W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i osób ją podejmujących w 2020 roku
26.03.  godz. 7.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 + Jana Rakoczego
godz. 18.00 + Lucjana Kornaś
27.03. godz.  7.00  + Jana Rakoczego
godz.  7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci
godz. 18.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 18.00 + Stanisława, Adelę Jabłońskich
godz. 18.30  Droga Krzyżowa
28.03. godz.  7.00 +  gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00  +  całą rodzinę Fałdowskich, Lewińskich, Pieczarów, Szczurów
godz. 19.00 O łaskę uzdrowienia (Odnowa w Duchu Świętym)

Intencje Mszalne –  III Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020 r.

godz.  8.00  + gr. Danutę Oziemską
+ Elżbietę Śmietanka, Zofię Zawadzką
godz. 10.00  za parafian
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny Ogińskich
O łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu dla 103 letniej Natalii
O powstrzymanie pandemii koronawirusa w naszej Ojczyźnie
+ Wiesławę Ogińską w 8 rocznicę śmierci, Marię, Jana Ogińskich
+ Sebastiana Orlińskiego w 2 rocznicę śmierci, Mariannę Bielecką w 10 rocznicę śmierci, całą rodzinę Bieleckich
+ Lidię Kurpios  (od Reginy i Szymona)
+ Stanisława Pustelaka w 13 rocznicę śmierci, Józefę, Jana, Jerzego Kacprzyńskich
+ Krystynę Górniak
+ Janinę Rozińską w 2 rocznicę śmierci, Andrzeja Pytlaka, Małgorzatę, Andrzeja Sepskich
godz. 11.30  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Grzegorza z racji imienin
godz. 13.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janusza z racji urodzin
godz. 13.00  + Jana Dobrogost w 2 rocznicę śmierci, Józefa Żabkę (z racji imienin)
godz. 18.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego

Intencje Mszalne  16.03.- 21.03.2020 r.

16.03. godz.  7.00 + Teresę Biernacką
godz.  7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 +  gr. Krzysztofa Krucińskiego
17.03.  godz. 7.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 7.00 O błog. Boże dla Zbigniewa i Ani z racji imienin
godz. 18.00 + Ludwika Szcześniaka w 1 rocznicę śmierci
18.03.  godz. 7.00   + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 + Bogdana Leszczyńskiego z racji imienin
19.03.  godz. 7.00  + Józefa Wieteska
godz. 7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
20.03. godz.  7.00  + Teresę Biernacką
godz.  7.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci
godz. 18.00 + gr. Danutę Oziemską
godz. 18.30  Droga Krzyżowa
21.03. godz.  7.00 + Józefa Łęczyckiego, Józefę Szrebkę
godz. 7.00  +  gr. Danutę Oziemską
godz. 18.00  +  gr. Krzysztofa Krucińskiego

Intencje Mszalne –  II Niedziela Wielkiego Postu – 8.03.2020 r.

godz.  8.00  + Kazimierza Ciacha (od Piotra, Barbary z rodziny Truchan)
godz.  8.00  + Józefa Kociubę w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian
Dziękczynna za otrzymane łaski
+ za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Agnieszę Kacprzak-Poślad w 11 rocznicę śmierci
+ Kazimierę, Kazimierza Wojciechowskich
+ Lidię Kurpios (od Ireny i Marka Wiśniewskich)
+ Mariannę, Teresę Roman w 10 rocznicę śmierci
+ Helenę, Stanisława, Krystynę Ziemskich
+  Krystynę Augustynik w 1 rocznicę śmierci
+ Wacława Szulca w 22 rocznicę śmierci
+ Teresę Biernacką, całą rodzinę Biernackich, Wągrowskich
+ Zygmunta Mędrygała w 10 rocznicę śmierci

godz. 11.30  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Heleny, Anny, Marzeny, Renaty, Małgorzaty, Pauliny

godz. 13.00  + Elżbietę Kurowską
godz. 13.00  + Genowefę Bok w 21 rocznicę śmierci,

godz. 18.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego

Intencje Mszalne  9.03.- 14.03.2020 r.

9.03. godz.  7.00  Dziękczynna za otrzymane łaski
godz.  7.00  +  gr. Danutę Oziemską  (1 greg.)
godz. 18.00 +  gr. Krzysztofa Krucińskiego

10.03.  godz. 7.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  + Teresę Biernacką
godz. 18.00 + gr. Danutę Oziemską

11.03.  godz. 7.00   + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  + Konstantego Liszewskiego w 33 rocznicę śmierci
godz. 18.00 + gr. Danutę Oziemską

12.03.  godz. 7.00  O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla ks. proboszcza Grzegorza w dniu imienin
godz. 7.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego

godz. 18.00 + gr. Danutę Oziemską

13.03. godz.  7.00  + Teresę Biernacką
godz.  7.00  + gr. Danutę Oziemską
godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci
godz. 18.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 18.30  Droga Krzyżowa

14.03. godz.  7.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00  + Teresę Biernacką
godz. 18.00  + gr. Danutę Oziemską

Intencje Mszalne –  I Niedziela Wielkiego Postu – 1.03.2020 r.

godz.  8.00  + Helenę, Jana Chrobot
godz.  8.00  + gr. Bogumiłę Pogródko (ostatnia)
godz. 10.00  za parafian
Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Igora z racji 10 urodzin oraz                         dla Jego najbliższych
+ Lidię Kurpios (od Ireny i Marka Waśniewskich)
+ Marka Kaczmarka w 2 rocznicę śmierci, Annę Kozłowską w 1 rocznicę śmierci, Jana                                               Kozłowskiego w 20 rocznicę śmierci
                      Elżbietę Piłat w 4 rocznicę śmierci
                      +  Antoniego Karczewskiego w 13 rocznicę śmierci, Janinę, Kazimierza Karczewskich, Wacławę,                            Józefa Kowalskich

                     + Danutę Iwanejko w 19 rocznice śmierci, Antoniego Iwanejko 
+ Kazimierza Skrońskiego (z racji imienin), Janinę, Antoniego Skrońskich, Sabinę, Henryka                                          Szymaniaków
+ Lucjana Kornaś
+ Teresę Biernacką
+ Jana Rakoczego

godz. 11.30  + Helenę, Edmunda Soszyńskich i ich rodziców, Zofię, Kazimierza Paszkowskich i ich rodziców
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Heleny Wieteska

godz. 13.00  W intencji Ojczyzny oraz poległych i pomordowanych żołnierzy niezłomnych
+ Zofię Perzyna w 3 rocznicę śmierci, Irenę, Aleksandra Perzynów, Genowefę, Władysława                                       Niedzińskich

godz. 18.00  + Krzysztofa Krucińskiego (1 greg.)

Intencje Mszalne  2.03.- 7.03.2020 r.

2.03. godz.  7.00  O łaskę zdrowia i potrzebne dary dla Heleny Wieteska w dniu imienin
godz.  7.00  + Lucjana Kornaś
godz. 18.00 +  gr. Krzysztofa Krucińskiego

3.03.  godz. 7.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 7.00 + Lucjana Kornaś
godz. 18.00 + Czesława Króla w 6 rocznicę śmierci

4.03.  godz. 7.00   + Helenę w 7 rocznicę śmierci, Władysława Rempałów, całą rodzinę Rempałów, Solarzów,                                       Niewiadomskich, Zawadzkich
godz. 7.00  O zdrowie i potrzebne łaski dla Kazimierza (z racji imienin)
godz. 18.00 +  gr. Krzysztofa Krucińskiego

5.03.  godz. 7.00  + Lucjana Kornaś
godz. 7.00  + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 18.00 + Msza zbiorowa za zmarłych

6.03. godz.  7.00  + Tadeusza Sierocińskiego (z racji urodzin)
godz.  7.00  + Lucjana Kornaś
godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci
godz. 18.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 18.30  Droga Krzyżowa

7.03. godz.  7.00 + gr. Krzysztofa Krucińskiego
godz. 8.00  w intencji Kół Żywego Różańca
godz. 18.00 O łaskę miłości, wierności i świętości dla kapłanów

Intencje Mszalne –  VII Niedziela Zwykła – 23.02.2020 r.

godz.  8.00  + Halinę Buca w rocznicę śmierci
godz. 10.00  za parafian
O udany zabieg przeszczepu szpiku i szybki powrót do zdrowia
+ Lidię Kurpios (od Grzegorza Banaszkiewicza)
+ Krystynę Fidos w 3 rocznicę śmierci, Józefa Fidos w 35 rocznicę  śmierci
+ Henrykę Jac w 2 miesiąc po śmierci, Edwarda Jac w 15 rocznicę śmierci, Zbigniewa Jac w 13                                 rocznicę śmierci
+ Jana Budytę w 10 rocznicę śmierci
+ Annę Buźniak w miesiąc po śmierci
+ Anielę, Jana Markiewiczów
+ Mariana, Antoniego Biskupskich
godz. 11.30  + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 11.30  + Michalinę, Franciszka Strzeżek, Feliksę, Stefana Nowak całą rodzinę Strzeżków, Wargockich
godz. 13.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jakuba w 18 rocznicę urodzin i Karola w 11                                      rocznicę urodzin
godz. 18.00  + Andrzeja Kujawę w 12 rocznicę śmierci, całą rodzinę Sobczaków

Intencje Mszalne  24.02.- 29.02.2020 r.

24.02. godz.  7.00  + Lidię Kurpios
godz. 18.00 +  gr. Bogumiłę Pogródko
25.02.  godz. 7.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 7.00 + Bogdana Ogrodowskiego
godz. 18.00 + całą rodzinę Dzikowskich
26.02.  Środa Popielcowa – Wielki Post
             godz. 7.00   + Bohdana Ogrodowskiego

godz. 10.00 + Ryszarda Szatkowskiego
godz. 17.00 +  gr.  Bogumiłę Pogródko
godz. 19.00 + Halinę Żukowską
27.02.  godz. 7.00  + Bohdana Ogrodowskiego
godz. 7.00  + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 18.00 + Mariannę Okraska w 1 rocznicę śmierci, Jana, Zofię Okrasków
28.02. godz.  7.00
godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci
godz. 18.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 18.30  Droga Krzyżowa
29.02. godz.  7.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz.  7.00
godz. 18.00 + Sylwestra Zielińskiego w 6 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne –  VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.
godz.  8.00  +  gr. Bogumiłę Pogródko

godz. 10.00  za parafian
Dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marianny z racji 70 urodzin                        oraz Justyny z racji 45 urodzin
                 + Lidię Kurpios (od Grzegorza Banaszkiewicza)
                  + Jadwigę Deliś w rocznicę śmierci, Eugeniusza Deliś w rocznicę śmierci
                  + Stanisława Brzozowskiego w 2 rocznicę śmierci

+ Antoniego Szemborowskiego w 10 rocznicę śmierci
+ Halinę Żukowską
+ Bogdana Ogrodowskiego

godz. 11.30  + Helenę, Tadeusza Milke

godz. 13.00 + Kazimierę, Tomasza, Antoniego, Stanisława i Rafała Świetlickich, Helenę i Kazimierza                                              Niebrzydowskich

godz. 18.00  O liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne

Intencje Mszalne  17.02.- 22.02.2020 r.

17.02. godz.  7.00  + Lidię Kurpios
godz. 18.00 +  gr. Bogumiłę Pogródko
18.02.  godz. 7.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 7.00 + Lidię Kurpios
godz. 18.00 + Teresę Ziółkowską, Franciszkę Pietraszewską
19.02.  godz. 7.00 + Lidię Kurpios
godz. 18.00 +  gr.  Bogumiłę Pogródko
20.02.  godz. 7.00  + Stanisława, Irenę Moczydłowskich
godz. 7.00  + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 18.00 + Lidię Kurpios
21.02. godz.   7.00  + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 18.00 +  Lidię Kurpios
22.02. godz.  7.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 16.30 ślub Agnieszki i Krystiana
godz. 18.00 + Lidię Kurpios

Intencje Mszalne –  V Niedziela Zwykła – 9.02.2020 r.

godz.  8.00  +  gr. Kazimierza Ciacha
godz. 10.00  za parafian
Dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w studiach dla Ani, Pauliny, Jana                             i Mateusza
O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla ks. Piotra
+ O. Andrzeja Kuśnierskiego (byłego dziekana naszego dekanatu)
+ Dionizego Kacprzaka w 11 rocznicę śmierci
+ Lidię Kurpios
+ Danutę Oziemską
godz. 11.30  + Wojciecha Wieteska w 8 rocznicę śmierci
godz. 13.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 13.00 + Janinę Sikorską w 1 rocznicę śmierci, Mariana Sikorskiego
godz. 18.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące

Intencje Mszalne  10.02.- 15.02.2020 r.

10.02. godz.  7.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz.  7.00  + Jana Grybosia
godz. 18.00 +  gr. Bogumiłę Pogródko
11.02.  godz. 7.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 7.00 + gr. Kazimierza Ciacha (ostatnia)
godz. 18.00  w intencji chorych parafian
godz. 18.00 + Jana Grybosia
12.02.  godz. 7.00 + gr.  Bogumiłę Pogródko
godz. 7.00 + Natalię Pareniuk w 23 rocznicę śmierci
godz. 18.00 + Jana Grybosia
13.02.  godz. 7.00  + Jana Grybosia
godz. 7.00  Dziękczynna za 81 lat życia z prośbą o dalszą opiekę Bożą i łaskę zdrowia dla Danuty
godz. 18.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
14.02.  godz.   7.00 + Lidię Kurpios
godz.   7.00  + Jana Grybosia
godz. 18.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
15.02. godz.  7.00 +
           godz. 7.00 + gr. Bogumiłę Pogródko

godz. 18.00 + Lidię Kurpios

Intencje Mszalne –  Ofiarowania Pańskiego – 2.02.2020 r.

godz.  8.00  + Irenę, Stanisława Wolańczyków
godz.  8.00  + Grażynę Arominiak w 9 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian
Dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marii-Ewy z racji urodzin
+ Zofię Kaniewską w 8 rocznicę śmierci
+ Marię Bożyk w 16 rocznicę śmierci
+ Halinę Maciak w 2 rocznicę śmierci

godz. 11.30  + gr. Kazimierza Ciacha (od Roberta Truchmana)

godz. 13.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 13.00 + Zdzisława Bruśnickiego w 22 rocznicę śmierci

godz. 18.00 Dziękczynno-błagalna o wiarę, nadzieję i miłość oraz  umocnienie sakramentu małżeństwa dla rodziny Borkowiczów i Jóźwików

Intencje Mszalne  3.02.- 8.02.2020 r.

3.02. godz.  7.00  + gr. Bogumiłę Pogródko
godz.  7.00  + Jana Grybosia
godz. 18.00 + gr. Kazimierza Ciacha
4.02.  godz. 7.00 + Jana Grybosia
godz. 7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
5.02.  godz. 7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 7.00 + Jana Grybosia
godz. 18.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
6.02.  godz. 7.00  + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 7.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + Msza zbiorowa za zmarłych
7.02.  godz.   7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz.   7.00  + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 18.00 O łaskę miłości, wierności, świętości dla kapłanów
8.02. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Ciacha  (od Bogumiły i Władysława)
godz. 7.00 + gr. Bogumiłę Pogródko
godz. 18.00 + Jana Grybosia

Intencje Mszalne –  III Niedziela Zwykła – 26.01.2020 r.

godz.  8.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz.  8.00  + Józefa Jędrzejczyka w 21 rocznicę śmierci, całą rodzinę Mizerskich, Jędrzejczyków
godz. 10.00  za parafian
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Hani i Piotra z racji urodzin
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Angeliki z racji 25 rocznicy urodzin
+ Jadwigę Wysocką w 7 rocznicę urodzin
+ Bogdana Leszczyńskiego
godz. 11.30  + Elżbietę Kurlanc
godz. 13.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 13.00 + Helenę, Mariana Królasików
godz. 18.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i wypełnienie woli Bożej dla Pawła Augustyniaka z racji 42 urodzin oraz imienin

Intencje Mszalne  27.01.- 1.02.2020 r.

27.01. godz.  7.00  + gr. Elżbietę Królasik
godz.  7.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + Jerzego Krysztofika
28.01.  godz. 7.00 + Jana Grybosia
godz. 7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + gr. Elżbietę Królasik
29.01.  godz. 7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 18.00 + Rafała Świetlickiego w 2 rocznicę śmierci
30.01.  godz. 7.00  + Jana Gryboś
godz. 7.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + gr. Elżbietę Królasik (ostatnia)
31.01.  godz.   7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz.   7.00  + Jana Gryboś
godz. 18.00 + Mieczysława Wesołowskiego w 3 rocznicę śmierci
1.02. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 8.00  w intencji Kół Żywego Różańca
godz. 18.00  + gr. Bogumiłę Pogródko (1)

Intencje Mszalne –  II Niedziela Zwykła – 19.01.2020 r.
godz.  8.00  + gr. Elżbietę Królasik

godz.  8.00  + Izabelę Appel w 9 rocznicę śmierci
godz. 10.00  za parafian
+ Henryka, Halinę Jasińskich
godz. 11.30  + Zbigniewa Leszczyńskiego z racji 40 rocznicy śmierci, całą rodzinę Dorocińskich
godz. 13.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 13.00 + Bronisława Tomasika w 13 rocznicę śmierci, Macieja Tomasika
godz. 18.00

Intencje Mszalne  20.01.- 25.01.2020 r.
20.01. godz.  7.00  + Jerzego Krysztofika

godz.  7.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + gr. Elżbietę Królasik
21.01.  godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 7.00 + Jerzego Krysztofika
godz. 18.00 + gr. Kazimierza Ciacha
22.01.  godz. 7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 18.00 + Izabelę, Eugeniusza, Mirosławę. Mariana Wagner, Zenobię, Zenona, Beatę,
Jerzego Kujawskich, całą rodzinę Wagnerów, Kujawskich
23.01.  godz. 7.00  + gr. Elżbietę Królasik
godz. 7.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + Wiesława Nowaka w 1 rocznicę śmierci
24.01.  godz.   7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz.   7.00  +  Jerzego Krysztofika
godz. 18.00 + gr. Elżbietę Królasik
25.01. godz.  7.00 + Jerzego Krysztofika
godz.  7.00 +  gr. Elżbietę Królasik
godz. 18.00  + gr. Kazimierza Ciacha

Intencje Mszalne –  Święto Chrztu Pańskiego – 12.01.2020 r.
godz.  8.00  + gr. Elżbietę Królasik

godz. 10.00  za parafian
O łaskę powrotu do zdrowia dla Dariusza Sobolewskiego
O błogosławieństwo Boże dla Oliwiera w 13 rocznicę urodzin oraz o potrzebne łaski dla Jego mamy                    i babci z racji urodzin
+ Marię Krzywicką w 17 rocznicę śmierci, Tadeusza Krzywickiego
+ Kazimierza Ciacha (od Grzegorza Banaszkiewicza)
+ Annę Młynarczyk w 19 rocznicę śmierci, Piotra Wiśniewskiego w 9 rocznicę śmierci
+ Mariana, Kazimierę Szełemej, Zofię Buźniak, Janinę Wegnerowicz, Ewę Węgorzewską
godz. 10.00   O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla delegacji z Włoch – fundatorów ołtarza, chrzcielnicy i                            posadzki naszego kościoła
godz. 11.30  + Halinę Milczarek (z okazji urodzin)
godz. 13.00 + Stanisława Brojek w 6 rocznicę śmierci
godz. 18.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz wypełnienie woli Bożej dla Malwiny z racji 30 urodzin

Intencje Mszalne  13.01.- 18.01.2020 r.
13.01. godz.  7.00  + gr. Elżbietę Królasik

godz.  7.00  + gr. Kazimierza Ciacha (1)
godz. 18.00 + Jadwigę Jóźwik w 23 rocznicę śmierci
14.01.  godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 7.00 + Jerzego Krysztofika
godz. 18.00 + gr. Kazimierza Ciacha
15.01.  godz. 7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 7.00 + Jerzego Krysztofika
godz. 18.00 +  gr. Elżbietę Królasik
15.01.  godz. 7.00  + Jerzego Krysztofika
godz. 7.00  + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00 + gr. Elżbietę Królasik
16.01.  godz.   7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz.   7.00  +  Jerzego Krysztofika
godz. 18.00 + gr. Kazimierza Ciacha
17.01. godz.  7.00 + Jerzego Krysztofika
godz.  7.00 + gr. Kazimierza Ciacha
godz. 18.00  + gr. Elżbietę Królasik
18.01.  godz. 7.00 +  gr. Kazimierza Ciacha
godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz.18.00 + Jerzego Krysztofika

Intencje Mszalne –  II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 5.01.2020 r.
godz.  8.00  + Stanisława Chruścińskiego, całą rodzinę Chruścińskich, Waśkiewiczów

godz. 10.00  za parafian
Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Arkadiusza z racji 18 urodzin
+ Krzysztofa Jóźwiaka w 10 rocznicę śmierci
+ Genowefę, Kazimierza Słowińskich
+ Stanisławę, Władysława, Mieczysława Klewek, Stefana, Felicję, Stanisława Wirtek
+ Czesławę Skotnicką, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące”
+ Helenę Pawlak, Genowefę, Józefa Brach
+ Kazimierza Ciacha
+ Jerzego Krysztofika
+ Mariana Sandomierskiego w 7 rocznicę śmierci
+ Helenę Lasocką w 25 rocznicę śmierci, całą rodzinę Lasockich, Wierzchowskich
+ Sabinę Szymaniak, Henryka Szymaniaka w 33 rocznicę śmierci, Kazimierza Skrońskiego
godz. 11.30  + Jana Łubniewskiego, całą rodzinę Łubniewskich, Fiszerów
godz. 13.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 13.00 O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego oraz  opiekę Matki Bożej i Aniołów dla Artura z racji 39 urodzin
godz. 18.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz wypełnienie woli Bożej dla Kamili z racji 85  urodzin

Intencje Mszalne  6.01.- 11.01.2020 r.

6.01.2020 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli
godz.  8.00  O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Ernesta z racji                          13 rocznicy ślubu

godz. 10.00 za parafian
+  Andrzeja Rustaka w 11 rocznicę śmierci, Helenę, Jana  Grajda
godz. 11.30  + Mieczysława Grzeszczuka (z racji urodzin i imienin)
godz. 13.00  +  gr. Elżbietę Królasik
godz. 18.00 + Franciszka Łuczaka i dusze w czyśćcu cierpiące
7.01.  godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 7.00 + Krystynę Moczyńską
godz. 18.00 + Czesławę Skotnicką i dusze w czyśćcu cierpiące
8.01.  godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 7.00 + Jerzego Krysztofika
godz. 18.00 + Czesławę Skotnicką i dusze w czyśćcu cierpiące
9.01.  godz. 7.00  + Jerzego Krysztofika
godz. 7.00
godz. 18.00 + gr.  Elżbietę Królasik
10.01.  godz.   7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz.   7.00  + Czesławę, Piotra Skotnickich
godz. 18.00 + Jerzego Krysztofika
11.01. godz.  7.00 + Jerzego Krysztofika
godz.  7.00
godz. 18.00  + gr. Elżbietę Królasik

Intencje Mszalne –  Święto Świętej Rodziny – 29.12.2019 r.
godz.  8.00  + Genowefę, Wita, Eugeniusza, Alfredę, Reginę Czerwińskich, Krystynę, Ryszarda Tańskich

godz. 10.00  za parafian
+ Jolantę Gugała w 42 rocznicę śmierci, Reginę Gugała w 12 rocznicę śmierci. Mariana Gugała w 5                           rocznicę śmierci
godz. 11.30  + Henrykę Dudzik w 3 rocznicę śmierci, Stanisława Dudzika
godz. 13.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 18.00   + Adama Potół w 4 rocznicę śmierci, Mariannę, Piotra Potół, Jana Baryłę w 6 rocznicę śmierci,                                  Julię Siennicką

Intencje Mszalne  30.12.2019 r.- 4.01.2020 r.
30.12. godz.  7.00 + Elżbietę Stępniak

godz.  7.00  + Teofila, Stanisławę Kowalczyków
godz. 18.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego (ostatnia)
31.12.  godz. 7.00 + Elżbietę Stępniak
            godz. 7.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza w dniu urodzin

godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i dary w 2019 r. dla rodziny z prośbą o opiekę Matki Bożej                                      na 2020 rok.
godz. 19.00  –  Nabożeństwo na koniec 2019 roku.
1.01. – Uroczystość  Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 2020
godz.  8.00  + Elżbietę Królasik – 1 gregorianka

godz. 10.00 za parafian
                     + Sylwestra Zielińskiego (z racji imienin)
                    + Waldemara-Mieczysława Branczewskiego (z racji urodzin i imienin),  Kunegundę, Feliksa                                       Karasków, Jadwigę, Jana Grzybowskich, Wacława Grzelaka

+ Wiesławę Górecką w 1 rocznicę śmierci
godz. 11.30 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza z racji urodzin
godz. 13.00  + Mieczysława Mieszczaka (z racji imienin.), Zofię Miszczak
godz. 13.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebną łaskę zdrowia dla Mieczysławy z racji imienin
godz. 18.00 + Mieczysława Olejarza z racji imienin
2.01.  godz. 7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz. 7.00 + Elżbietę Stępniak
godz. 18.00 Msza zbiorowa za zmarłych
3.01.  godz. 7.00  O łaskę miłości, jedności i świętości dla kapłanów
godz. 7.00
godz. 18.00 + gr.  Elżbietę Królasik
4.01.  godz.   7.00 + gr. Elżbietę Królasik
godz.   8.00  – w intencji Kółka Żywego Różańca
godz. 18.00 + Józefa Migasa w 23 rocznicę śmierci, Janinę, Mieczysława Migasów

Intencje Mszalne –  IV Niedziela Adwentu – 22.12.2019 r.
godz.  8.00  + Macieja Żukowskiego w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian
O łaskę zdrowia dla Krzysztofa Krauze i Jana-Marii Wojda
O łaskę zdrowia dla Zofii Ciesielskiej
+ Ewę, Piotra Łękarskich
+ Elżbietę Stępniak
+ Teresę Lesińską w 12 rocznicę śmierci, Andrzeja, Władysława Lesińskich
godz. 11.30  + Wacławę Majek-Saran w 2 rocznicę śmierci, Zygmunta Saran w 2 rocznicę śmierci
godz. 13.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 18.00   + Henryka Bartosik w 13 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  23.12. – 28.12.2019 r.
23.12. godz.  7.00 + Elżbietę Stępniak

godz.  7.00  + Jana, Ewę, Jana, Annę, Józefa, Wojciecha
godz. 18.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
24.12.  W I G I L I A
godz. 7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 7.00 + Ewę Stefaniak
godz. 7.00  O błogosławieństwo Boże dla Ewy i potrzebne łaski dla jej męża i dzieci
godz. 24.00  –  Pasterka  za parafian
25.12. – Uroczystość  Bożego  Narodzenia
godz. 10.00

godz. 11.30 Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Kazimierza i Krystyny z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
godz. 11.30 + Leokadię, Henryka Kosińskich, Henrykę, Feliksa Orackich, Grażynę Zielińską
godz. 13.00  +  gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 13.00  O Boże błogosławieństwo dla Anny, Pawła i Darii
godz. 18.00 + Zbigniewa Łukiewicza w 1 rocznicę śmierci, Tomasza, Czesława Ruszewskich
26.12. Święto Św. Szczepana – II Dzień Świąt
godz. 8.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego

godz. 10.00  za parafian
O Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej dla Eweliny i Bogdana z racji 19 rocznicy ślubu
+ Annę, Tadeusza Sosnowskich, całą rodzinę Sosnowskich
+ Szczepana, Jana Łazowskich, Marię Tomaszewską
godz. 11.30 + Ryszarda Szypszaka w 16 rocznicę śmierci
godz. 11.30 O błogosławieństwo Boże dla Malwiny i Patryka oraz ich dzieci
godz. 13.00 + Wiesława Jankowskiego w 1 rocznicę śmierci, Krzysztofa, Józefa Jankowskich
godz. 18.00 Podziękowanie za uczestnictwo w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
27.12.  godz. 7.00 + Elżbietę Stępniak
godz. 18.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
28.12.  godz.   7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
            godz.  17.00  – ślub  Dagmary i Przemysława

godz. 18.00 + Henrykę w 4 rocznicę śmierci, Mieczysława (z racji imienin) Dębowskich, Helenę, Wacława Przygodów

Intencje Mszalne – III Niedziela Adwentu – 15.12.2019 r.
REKOLEKCJE  ADWENTOWE
godz.  8.00  + gr. Dariusza Kalinowskiego

godz. 10.00  za parafian
+ Andrzeja, Kazimierę, Stanisława Bardaków
godz. 11.00  wypominki
godz. 11.30  O łaskę zdrowia, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty z racji urodzin
godz. 11.30  + Anielę w 14 rocznicę śmierci, Jana w 36 rocznicę śmierci i Wiesława w 10 rocznicę śmierci
Szymańskich
godz. 13.00 + Elżbietę Pogródko w 24 rocznicę śmierci
godz. 18.00   + Małgorzatę Cieślak w 4 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  16.12. – 21.12.2019 r.
REKOLEKCJE  ADWENTOWE
16.12. godz.  8.00 + Sylwestra Dąbrowskiego

godz. 10.00 + Wiesława Pankowskiego
godz. 17.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 19.00 O wypełnienie woli Bożej w życiu Patryka i opiekę Matki Bożej
17.12.  godz.  8.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 10.00 + Sylwestra Dąbrowskiego
godz. 18.00 + Wiesława Pankowskiego
godz. 19.00
18.12.  godz.  7.00 + Wiesława Wójcika
godz.  7.00  +  gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 18.00 + Wiesława Pankowskiego
19.12.  godz. 7.00 + Wiesława Wójcika
godz. 7.00  + Sylwestra Dąbrowskiego
godz. 18.00 +  gr. Dariusza Kalinowskiego
20.12.  godz. 7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 7.00 + Jana Milczarka w 23 rocznicę śmierci, Stanisławę, Halinę Milczarek
           godz. 18.00 + Wiesława Pankowskiego
21.12.  godz.  7.00 + Sylwestra Dąbrowskiego

godz.   7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 18.00 + Barbarę, Henryka, Małgorzatę, Jana Lepieszka, Juliannę Lewandowską

Intencje Mszalne II Niedziela Adwentu – 8.12.2019 r.
godz.  8.00  + Helenę, Stanisława Nowek, Mariannę, Władysława Kawkę

O łaskę zdrowia dla Henryka
godz. 10.00  za parafian
+ Krzysztofa Smolińskiego z racji urodzin
+ Wojciecha Smolińskiego
+ Alicję Smolińską
+ Helenę, Jana Hrobot
+ Wiesława Pankowskiego
godz. 11.00  wypominki
godz. 11.30 O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Włodzia z racji 3 urodzin, Olka z                        racji 7 urodzin oraz Oliwki
godz. 13.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Piotra z racji 10 urodzin oraz Bartosza z racji 6                       urodzin
godz. 13.00 + Wacława, Mariannę, Leszka Skrzyńskich
godz. 18.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego

Intencje Mszalne  9.12. – 14.12.2019 r.
  9.12. godz.  7.00 + Zygmunta Kozłowsiego

godz.  7.00 + Wiesława Wójcika
godz. 18.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
10.12.  godz.  7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz.  7.00 + Wiesława Wójcika
godz. 18.00 + Zygmunta Kozłowskiego
11.12.  godz.  7.00  + Zygmunta Kozłowskiego
godz.  7.00  +  gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 18.00 + Sylwestra Dąbrowskiego
12.12.  godz. 7.00 + Wiesława Wójcika
godz. 7.00  + Zygmunta Kozłowskiego
godz. 18.00 +  gr. Dariusza Kalinowskiego
13.12.  godz. 7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 7.00 + Wiesława Wójcika
godz. 18.00 + Zygmunta Kozłowskiego
14.12.  godz.  7.00 + Zygmunta Kozłowskiego
godz.   7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
godz. 18.00 W intencjach, o które prosi Matka Boża z Medjugorie

Intencje Mszalne I Niedziela Adwentu – 1.12.2019 r.
godz.  8.00  + Natalię, Edwarda Bujaków, całą rodzinę Bujaków

godz.  8.00  + Dariusza Kalinowskiego – 1 gregorianka
godz. 10.00  za parafian
                 + Andrzeja Chrobot (z racji imienin)
                 + Sylwestra Dąbrowskiego (intencja od sąsiadów)
                 + Cezarego Fabiańskiego w 3 rocznicę śmierci
                 + Jana Kaniewskiego
godz. 11.00  wypominki
godz. 11.30 + Barbarę, Henryka Deliś w 1 rocznicę śmierci
godz. 13.00 + Irenę Żabka w 24 rocznicę śmierci, Józefa Żabkę, Jana Dobrogost
godz. 18.00   + Mariana Dziubę, Tadeusza Rucińskiego

Intencje Mszalne  2.12. – 7.12.2019 r.
2.12. godz.  7.00 + Zygmunta Kozłowsiego

          godz.  7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
          godz. 18.00 + Helenę Augustyniak
3.12.  godz.  7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
           godz.  7.00 + Helenę Augustyniak
           godz. 18.00 + Zygmunta Kozłowskiego
4.12.  godz.  7.00 + Zygmuta Kozłowskiego 
           godz.  7.00  + Helenę Augustyniak
           godz. 18.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego                
5.12.  godz. 7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
           godz. 7.00  + Zygmunta Kozłowskiego
           godz. 18.00 + msza wypominkowa
6.12.  godz. 7.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego
           godz. 7.00 + Henryka Olczaka
           godz. 18.00 + Zygmunta Kozłowskiego
7.12.  godz.  7.00 + Zygmunta Kozłowskiego 
           godz.   7.00 + Henryka Olczaka
           godz. 18.00 + gr. Dariusza Kalinowskiego                           

Intencje Mszalne Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 24.11.2019 r.
godz.  8.00  + Zygmunta Szulewskiego w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian 
                      O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i wypełnienie woli Bożej dla Jana z racji 72 urodzin 
                      + Henryka Lepieszkę w 30 dzień po śmierci
                      + Sylwestra Dąbrowskiego 
godz. 11.00  wypominki 
godz. 11.30 + Józefa Wieteska w 13 rocznicę śmierci 
godz. 11.30 + Helenę, Tadeusza Milke 
godz. 13.00 +  gr. Andrzeja Sochę
godz. 13.00  + Krzysztofa Karwowskiego w 8 rocznicę śmierci 

godz. 18.00   + Konstantego, Leokadię Roman, Irenę, Janusza Szczepańskich 

Intencje Mszalne  25.11. – 30.11.2019 r.
25.11. godz.  7.00 + Krzysztofa Krucińskiego 

          godz.  7.00 + Teresę Sadowską 
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę 
26.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
           godz.  7.00 + Teresę Sadowską 
           godz. 18.00 + Krzysztofa Krucińskiego 
27.11.  godz.  7.00 + Krzysztofa Krucińskiego 
           godz.  7.00  + Helenę Augustyniak 
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę                       
28.11.  godz. 7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
           godz. 7.00  + Krzysztofa Krucińskiego 
           godz. 18.00 + Teresę Sadowską 
29.11.  godz. 7.00 +  Helenę Augustyniak 
           godz. 7.00 + Krzysztofa Krucińskiego 
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę 
30.11.  godz.  7.00 + Helenę Augustyniak 
           godz.   7.00 + Krzysztofa Krucińskiego
           godz. 18.00 +   gr. Andrzeja Sochę  (ostatnia)                            

Intencje Mszalne  XXXIII   Niedziela Zwykła – 17.11.2019 r.
godz.  8.00  + Hannę Sawicką w 5 rocznicę śmierci

godz.  8.00  + Helenę Płucińską w 12 rocznicę śmierci, Mariannę, Bolesława, Józefę, Jana, Wiesława                                           Dolińskich,  Julię, Romana Karlickich, Cecylię Zagajewską
godz. 10.00  za parafian

                + Teresę Ostrowską w 3 rocznicę śmierci, Wojciecha Ostrowskiego w 5 rocznicę śmierci
                + Irenę Kowalską w 1 rocznicę śmierci, Mariannę, Adama Antczaków, Krystynę Błachudzką
                + Stanisławę, Stefana Biernackich, Jana Biernackiego w 6 rocznicę śmierci
                + Feliksa Wachowiaka w 30 rocznicę śmierci, Tadeusza Wachowiaka w 2 rocznicę śmierci
                + Elżbietę Królasik
                + Wiesława Wójcika
godz. 11.00  wypominki
godz. 11.30 + Halinę Milczarek
godz. 11.30  Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Henryka Niedzieli z racji 80                          urodzin
godz. 13.00  + Janusza, Barbarę, Marka, Czesława Pawłowskich
godz. 18.00   + gr. Andrzeja Sochę

Intencje Mszalne  18.11. – 23.11.2019 r.
18.11. godz.  7.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego

           godz.  7.00 + Henryka Lepieszkę 
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę 
19.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
           godz.  7.00 + Henryka Lepieszkę 
           godz. 18.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 
20.11.  godz.  7.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 
           godz.  7.00  + Henryka Lepieszkę
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę           
21.11.  godz. 7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
           godz. 7.00  + Teresę Sadowską
          godz. 18.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 
22.11.  godz. 7.00 +  Teresę Sadowską 
           godz. 7.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę 
23.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
            godz.   7.00 + Teresę Sadowską 
            godz. 18.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego                                  

Intencje Mszalne  XXXII   Niedziela Zwykła – 10.11.2019 r.
godz.  8.00  +   gr. Andrzeja Sochę 

godz.  8.00  +  Marka Drabika, Halinę, Rafała Seredów 
godz. 10.00  za parafian
                 + Eugenię, Wacława, całą rodzinę Baców, Kołodziejków
                + Leona Ciesielskiego w 1 rocznicę śmierci
                 + Zygmunta Kozłowskiego

                 + Henryka Olczaka 
godz. 11.00  wypominki 
godz. 11.30 + Sylwestra Włodarskiego w 4 rocznicę śmierci, Stanisława  Włodarskiego, Stanisławę, Alojzego                             Nalepków 
godz. 13.00  + Czesławę Bochenek w 20 rocznicę śmierci, Stanisława Bochenka w 40 rocznicę śmierci 
godz. 18.00  Dziękczynno-błagalna dla Renaty i Jana z racji urodzin i imienin oraz o dalszą opiekę Matki Bożej
                      i błogosławieństwo  Boże

Intencje Mszalne  11.11. – 16.11.2019 r.
11.11. – 101. rocznica odzyskania Niepodległości
          godz.  8.00 + gr. Andrzeja Sochę

          godz. 10.00 + Helenę Augustyniak
          godz. 11.30 + Jana Stefaniaka, Alicję Przybyszewską 
          godz. 18.00 + Grzegorza Gęcę
12.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 

           godz.  7.00 + Grzegorza Gęcę 
           godz. 18.00 + Jana Kołtuna w 1 rocznicę śmierci 
13.11.  godz.  7.00 + Stanisława Kuźmińskiego z racji imienin 
           godz.  7.00  +  Grzegorza Gęcę    
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę            
14.11.  godz. 7.00 +  Grzegorza Gęcę 
           godz. 7.00  + Krzysztofa Sobczyńskiego 
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę 
15.11.  godz. 7.00 +  gr. Andrzeja Sochę 
           godz. 7.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 
           godz. 18.00 + Grzegorza Gęcę 
16.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
           godz.   7.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego       
           godz. 18.00 + Mariana Chylińskiego w 1 rocznicę śmierci, Marię Chylińską w 34 rocznicę                                                                   śmierci                             

Intencje Mszalne  XXXI   Niedziela Zwykła – 3.11.2019 r.
godz.  8.00  O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla ks. Rajmunda 

godz.  8.00 + Barbarę Wirtek w 21 rocznicę śmierci 
godz. 10.00  za parafian 
                + Teresę Sadowską 
                + Krzysztofa Krucińskiego 
                + Helenę Augustyniak 
godz. 11.00  wypominki 
godz. 11.30 + Stanisławę, Józefa Wasiak 
godz. 13.00  + gr. Andrzeja Sochę 
godz. 18.00  Dziękczynna za uchronienie od nieszczęścia z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i
                      błogosławieństwo Boże

Intencje Mszalne  4.11. – 9.11.2019 r.
4.11.   godz.  7.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 

           godz.  7.00 + Grzegorza Gęcę 
           godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę 
5.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
          godz.  7.00 + Grzegorza Gęcę 
         godz. 18.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Stanisławy
                              Kułakowskiej z racji 89 rocznicę urodzin oraz udaną operację Moniki 
6.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
          godz.  7.00  + Krzysztofa Sobczyńskiego
          godz. 18.00 + Grzegorza Gęcę                           
7.11.  godz. 7.00 +  Grzegorza Gęcę 
         godz.18.00 + gr. Andrzeja Sochę
         godz. 18.00   Msza wypominkowa 
8.11.  godz. 7.00 + Grzegorza Gęcę 
         godz. 7.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 
         godz. 18.00 + gr. Andrzeja Sochę 
9.11.  godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę 
         godz. 7.00 + Grzegorza Gęcę           
         godz. 16.00 – ślub Agnieszki i Mateusza
        godz. 18.00 + Stefanię, Józefa Mierzejewskich, Izabelę Krakowiak w 2 rocznicę śmierci, Bogusława 
                                Rożnieckiego w 7 rocznicę śmierci, całą rodzinę Rożnieckich                                   

Intencje Mszalne  XXX   Niedziela Zwykła – 27.10.2019 r.
godz.  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i wstawiennictwo Św. Judy Tadeusza dla ks. prałata                             Tadeusza Jaworskiego z racji imienin. 

                     + Tadeusza, Sabinę, Wiesława, Henryka, Zdzisława  Szrebków i zmarłych z ich rodzin
godz. 10.00  za parafian 
                + Ewę Węgorzewską w 9 rocznicę śmierci
                + Józefa Kołpaczyńskiego w 15 rocznicę śmierci, całą rodzinę Kołpaczyńskich 
                + Renatę Jastrzębską w 5 rocznicę śmierci, całą rodzinę  Biskupskich,  Mularczyków 
                + Krzysztofa Sobczyńskiego 
                + Henryka Lepieszki
godz. 11.00  wypominki
godz. 11.30 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i  potrzebne łaski dla Iwony z racji 18                                 urodzin
                    + Władysława Szymę w 8 rocznicę śmierci, Kazimierę Szyma; Lucynę, Dariusza Sikorów,                                         Małgorzatę Smysło, Władysławę, Andrzeja Misztali, całą rodzinę Wesołowskich,  Szymów, Misztali
godz. 17.30  Nabożeństwo Październikowe 
godz. 18.00  +  Tadeusza Serda w 6 rocznicę śmierci, Antoninę, Marka Serdów

Intencje Mszalne  28.10. – 3.11.2019 r.
28.10.   godz.  7.00 + Stanisławę Nieprzecką 

             godz.  7.00 + Grzegorza Gęcę 
             godz. 18.00 O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla  Szymona z racji imienin 
             godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

29.10.  godz.  7.00 + Stanisławę Nieprzecką 
            godz.  7.00 + Grzegorza Gęcę 
            godz. 18.00 + Zofię Kostecką w 1 rocznicę śmierci; Józefa, Jacka Kosteckich, Bogusława Plocha 
            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

30.10.  godz.  7.00 + Grzegorza Gęcę 
            godz.  7.00  + Henryka Lepieszki  
            godz. 18.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego                              
            godz.  18.30  Nabożeństwo Październikowe

31.10.  godz. 7.00 +  Grzegorza Gęcę 
           godz.18.00 + Krzysztofa Sobczyńskiego 
           godz. 18.00 + Henryka Lepieszki 
           godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

1.11.2019 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych
            godz. 8.00 + Irenę, Stanisława, Janinę, Kazimierza Wolańczyków, Janinę, Wacława Nowakowskich 

            godz. 10.00 + Henryka Lepieszki
            godz. 11.30 + zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych
            godz. 12.15  procesja z czytaniem wypominków jednorazowych 
            godz. 18.00 + Andrzeja Sochę (1 gregorianka)

2.11. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
           godz.  7.00 + gr. Andrzeja Sochę

           godz.  7.00 + Grzegorza Gęcę   
           godz.  8.00 w intencji Zmarłych z Kół Żywego Różańca 
           godz. 18.00 +  Mariusza Błażejewskiego w 8 rocznicę śmierci                                                                 
           godz. 18.30  Nabożeństwo za zmarłych z czytaniem wypominków jednorazowych – procesja

Intencje Mszalne  XXVIII   Niedziela Zwykła – 20.10.2019 r.

godz.  8.00 + Teresę, Mariannę, Stanisława Ostrowskich

godz.  8.00 + Irenę Włodarczyk (z racji urodzin i imienien)

godz. 10.00  za parafian

                      O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marcelinki, Marii i Piotra z racji 1 rocznicy urodzin

                     + Edmunda Guzika w 3 rocznicę śmierci

                     + Wojciecha Dąbka w 5 rocznice śmierci, Jadwigę i Jerzego Pińkowskich

                     + Czesława Szatkowskiego w 11 rocznicę śmierci, całą rodzinę Muratów, Szatkowskich

                     + Stanisławę Nieprzecką

                     + Grzegorza Gęca

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anieli z racji 9 urodzin                       i Gabrysi z racji 13 rocznicy urodzin

godz. 11.30  + Zdzisława Cyran w 4 rocznicę śmierci

godz. 13.00  + Krystynę Bruśnicką w 15 rocznicę śmierci

godz. 17.30  Nabożeństwo Październikowe

godz. 18.00  + Jana, Feliksę, Franciszka Ositków

Intencje Mszalne  21.10. – 26.10.2019 r.

21.10.   godz.  7.00 + Stanisławę Nieprzecką

            godz.  7.00

            godz. 18.00 + Grzegorza Gęca

            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

22.10.  godz.  7.00 + Stanisławę Nieprzecką

            godz. 18.00 + Adelę Sidorczuk

            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

23.10.   godz.  7.00 + Antoniego Rosiaka w 33 rocznicę śmierci, Zofię Rosiak w 5 miesiąc po śmierci, całą                                                 rodzinę  Rosiaków, Polaków

            godz. 18.00 + Henryka Tomaszewskiego w 2 rocznicę śmierci                                 

           godz.  18.30  Nabożeństwo Październikowe

24.10.  godz. 7.00 + Stanisławę Nieprzecką

             godz.18.00 + Rafała Świetlickiego (z racji imienin)

             godz. 18.00 + Grzegorza Gęca

             godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

25.10.  godz. 7.00 + Stanisławę Nieprzecką

             godz. 7.00 + Grzegorza Gęca

             godz. 18.00 O łaskę zdrowia dla Barbary

             godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

26.10. godz.  7.00 + Stanisławę Nieprzecką

            godz.  7.00 +

            godz. 16.00 ślub Julity i Alana

            godz. 18.00 + Grzegorza Gęca                                                                     

            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

Intencje Mszalne  XXVIII   Niedziela Zwykła – 13.10.2019 r.

godz.  8.00 + Jadwigę Haberman-Wolańczyk

godz.  8.00 + Edwarda Zielskiego w 37 rocznicę śmierci, Jadwigę Bocheńską w 20 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian

                      O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej oraz łaskę zdrowia dla                                Aleksandry

                 + Wacława Wiśniewskiego w 15 rocznicę śmierci, Mariannę Wiśniewską w 11 rocznicę śmierci, całą                         rodzinę Wiśniewskich, Zygmunciaków

                 + Adama Kraśniewskiego w 21 rocznicę śmierci, całą rodzinę Kraśniewskich, Stefanię, Feliksa,                                 Aleksandrę Kmieć,  Mieczysławę, Stanisława Kędzior

                 + Jerzego, Jadwigę, Edmunda Piątkowskich

                 + Alfreda Szymańskiego

                 + Janinę Kołodziejczyk w 8 rocznicę śmierci 

                 + Elżbietę Pietrzykowską

                 + Stanisławę Taszer

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rafała z racji imienin

godz. 13.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Tobiasza, Urszuli i Ignacego z racji urodzin

godz. 17.30  Nabożeństwo Październikowe

godz. 18.00  Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Anny i Macieja za dar miłości małżeńskiej, Boże                                                    błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz wszelkie łaski

Intencje Mszalne  14.10. – 19.10.2019 r.

14.10.   godz.  7.00 + Stanisławę Taszer

            godz.  7.00 +

            godz. 18.00 + Marka Zawadzkiego w 2 rocznicę śmierci

            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

15.10.  godz.  7.00 + Stanisławę Taszer

            godz.  7.00 +

            godz. 18.00 + Jadwigę Szymańską

            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

16.10.   godz.  7.00 + Stanisławę Taszer

            godz.  7.00 +

            godz. 18.00 + Ignacego, Janinę Polak, całą rodzinę Polaków,  Zygmunta Lipińskiego

           godz.  18.30  Nabożeństwo Październikowe

17.10.  godz. 7.00 + Stanisławę Taszer

             godz. 7.00 +

             godz. 18.00 + Eugeniusza Kwiatkowskiego w 2 rocznicę śmierci, całą rodzinę Kwiatkowskich

             godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

18.10.  godz. 7.00 +

             godz. 18.00 +

             godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

19.10. godz.  7.00 +  

            godz. 18.00 + Halinę Milczarek                                                                       

            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

Intencje Mszalne  XXVII   Niedziela Zwykła – 6.10.2019 r.

godz.  8.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Kół Żywego Różańca z Łuszczewka oraz dusze                            zmarłych członkiń
godz. 10.00  za parafian 
                      O łaskę zdrowia dla Kazimierza
                      O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Adasia z racji 1 rocznicy urodzin
                      O umocnienie w krzyżu cierpienia dla Grzegorza

                 + Marka Więckowskiego w 8 rocznicę śmierci, Kazimierę, Kazimierza, Wawrzyńca, Wiktorię                                      Więckowskich 
                + Helenę, Ludwika Przeździeckich 
                + Władysława, Helenę Rempałów, całą rodzinę Rempałów, Solarzów, Zawadzkich, Niewiadomskich                    + Edwarda Mika w 6 rocznicę śmierci, 
                + Stanisława Wójcika w 22 rocznicę śmierci  
                + Dorotę Jakubowską 
                + Andrzeja Sochę

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30

godz. 13.00  + Tomasza Szpudę

godz. 17.30  Nabożeństwo Październikowe

godz. 18.00  + Marię Jasińską

Intencje Mszalne  7.10. – 12.10.2019 r.

7.10.   godz.  7.00 + Romana Pułkę 
          godz.  7.00 + Dorotę Jakubowską 
          godz. 18.00 + 
          godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

8.10.  godz.  7.00 + Romana Pułkę 
          godz.  7.00 + Dorotę Jakubowską
          godz. 18.00 O łaskę nawrócenia oraz uzdrowienie duszy i ciała dla Arkadiusza 
          godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

9.10.   godz.  7.00 + 
           godz.  7.00 + Romana Pułkę 
           godz. 18.00 + Andrzeja Kuźmińskiego w 1 rocznicę śmierci 
          godz.  18.30  Nabożeństwo Październikowe

10.10.  godz. 7.00 + Dorotę Jakubowską 
            godz. 7.00 +
            godz. 18.00 + Romana Pułkę
            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

11.10.  godz. 7.00 + Romana Pułkę
           godz. 7.00 +
           godz. 18.00 +
           godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

12.10. godz.  7.00 + 
          godz.  7.00
          godz. 16.00  ślub Michała i Moniki
          godz. 18.00 Dziękczynna za wszelkie łaski Boże oraz dar rodzicielstwa dla Agnieszki i Mateusza z racji 10                                  rocznicy małżeństwa z prośbą o wypełnienie woli  Bożej w życiu oraz dary Ducha Świętego
                                i opiekę Matki Bożej z prośbą by prowadziła drogami wiary do jedynego źródła miłości – do                                  Jezusa. 
          godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

Intencje Mszalne  XXVI   Niedziela Zwykła – 29.09.2019 r.

godz.  8.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Izabeli i Sławomira z                        racji 30 rocznicy ślubu oraz  dla Ich dzieci, zięcia i wnuczek

godz. 10.00  za parafian
                 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej                        dla Wiktorii Grunwald z racji urodzin
                Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla                            Franciszka z racji 8 rocznicy urodzin
                O łaskę powrotu do zdrowia dla Leszka
               + Kazimierza Augustyniaka w 1 rocznicę śmierci, Sławomira Augustyniaka, Sławomira Zdanowskiego
               + Tymoteusza z racji 14 rocznicy śmierci, Tomasza z racji urodzin
               + Scholastykę Kostarską w 6 rocznicę śmierci, Michała, Sabinę, Krystynę Trzcińskich
               + Czesława Pilarskiego w 3 rocznicę śmierci, Helenę, Mieczysława Pilarskich, Annę, Walentego                                Jakubowskich
               + Mariana Wojtyłę w 11 rocznicę śmierci, Władysława Jałowieckiego 
                + Romana Pułkę
                + Stanisławę Świsłowską w 7 rocznicę śmierci, Zdzisława Świsłowskiego w 11 rocznicę śmierci

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 + Adama, Wiktorię Włodarczyk, Andrzeja-Bogdana Sierakowskiego

godz. 13.00  + Bożenę Brzeską w 6 rocznicę śmierci

godz. 18.00  + Halinę Milczarek w 2 tydzień po śmierci

Intencje Mszalne  30.09. – 5.10.2019 r.

30.09. godz.  7.00 + Bogusławę Dudkiewicz
            godz.  7.00 + Małgorzatę Dąbrowską
            godz. 18.00 + Romana Pułkę

1.10.  godz.  7.00 + Stanisława Kuźmińskiego
          godz.  7.00 + Małgorzatę Dąbrowską
          godz. 18.00 + Bogusławę Dudkiewicz
          godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

2.10.   godz.  7.00 + Małgorzatę Dąbrowską
           godz.  7.00 + Romana Pułkę
           godz. 18.00 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Lillianny Ksit
           godz.  18.30  Nabożeństwo Październikowe

3.10.    godz. 7.00 + Małgorzatę Dąbrowską
            godz. 7.00 + Romana Pułkę
            godz. 18.00 + wypominkowa
            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

4.10.    godz. 7.00 +
            godz. 7.00 +
            godz. 18.00 + Romana Pułkę

            godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

5.10.   godz.  7.00 + Romana Pułkę
           godz.  7.00
           godz. 16.00  ślub Łukasza i Doroty
           godz. 18.00 + Halinę Milczarek
           godz. 18.30  Nabożeństwo Październikowe

Intencje Mszalne  XXV   Niedziela Zwykła – 22.09.2019 r.

8.00    1 Ks.) + Helenę i Stanisława Nowek; + Mariannę i Władysława Kawka 
            2 Ks.) + Wincentego Skorupskiego w rocznicę śmierci

10.00  W  intencji  naszych  Parafian  i  modlących  się  w  naszym  Kościele,  z prośbą o Boże                                            błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich, a dla zmarłych o łaskę  Nieba i                          wieczne Zbawienie
           + Małgorzatę Dąbrowską z racji pogrzebu
           + Bogusławę Dudkiewicz z racji pogrzebu

11.30  + Irenę i Ryszarda Makowieckich

13.00 + Krzysztofa Jankowskiego w 1 rocznicę śmierci;
          + Józefa i Wiesławę Jankowskich

18.00 

Intencje Mszalne  23.09. – 28.09.2019 r. 

23.09. – Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, Kapłana 
         7.00 + Jana Woźniaka 
         7.00 + Bogusławę Dudkiewicz
         18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Małgorzaty

24.09. 
        7.00 + Jana Woźniaka
        7.00 + Bogusławę Dudkiewicz

        18.00 + Józefa i Teresę Polańczyk

25.09. 
        7.00 + Bogusławę Dudkiewicz
        7.00 + Małgorzatę Dąbrowską 
        18.00 + Edwarda Mika w 6 rocz. śmierci

26.09. 
         7.00 + Małgorzatę Dąbrowską 
         7.00 
        18.00 + Bogusławę Dudkiewicz

27.09. – Wspomnienie Św. Wincentego A’Paulo, Kapłana 
        7.00 + Bogusławę Dudkiewicz 
        7.00   
        18.00 + Małgorzatę Dąbrowską

28.09. – Wspomnienie Św. Wacława, Męczennika 
        7.00 + Małgorzatę Dąbrowską 
        7.00 + Bogusławę Dudkiewicz 
        16.00 Msza Św. z Sakramentem Małżeństwa + Chrzest (Aleksandra i Kamil) (Aleksander) 
        18.00 + Sabinę Krysztofik w 1 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  XXIV   Niedziela Zwykła – 15.09.2019 r.

godz.  8.00  + Andrzeja Skorupskiego w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian

                       Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Danuty z racji 70                               rocznicy urodzin

                       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej                           dla Katarzyny z racji imienin i urodzin

                       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Jarka z racji                             22 rocznicy ślubu oraz Andrzeja i Magdaleny z racji 18 rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci

                 + Wojciecha Sernawit w 10 rocznicę śmierci 
                 + Wacławę Wróbel w 36 rocznicę śmierci 
                 + Elżbietę Dąbrowską w 17 rocznicę śmierci, Józefa Dąbrowskiego w 4 rocznicę śmierci

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Renaty i Piotra z racji 25                              rocznicy ślubu oraz opiekę Matki Bożej dla ich dzieci

godz. 13.00  + Teresę w 4 rocznicę śmierci, Piotra, Irenę, Jana, Annę Kozłowskich, Stanisława, Juliannę Tomsia

godz. 18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, potrzebne dary i                                opiekę Matki Bożej dla Kornelii  i Tadeusza z racji 40 rocznicy przyjęcia Sakramentu Małżeństwa

Intencje Mszalne  16.09. – 21.09.2019 r.

16.09. godz.  7.00 + Pawła Góreckiego 
           godz.  7.00 + Wincentego Rozenfelda 
           godz. 18.00 + Mariannę, Ewę, Bożennę, Stanisława Baranków, Stanisławę Joniak, Adama Dmocha,                                                Grzegorza Gumińskiego

17.09. godz.  7.00 + Pawła Góreckiego 
          godz.  7.00 + Genowefę Milczarek 
          godz. 18.00 + Wincentego Rozenfelda

18.09. godz.  7.00 + Genowefę Milczarek 
           godz.  7.00 + Pawła Góreckiego 
           godz. 18.00 + Jana Woźniaka

19.09.  godz. 7.00 + Genowefę Milczarek 
            godz. 18.00 + Pawła Góreckiego

20.09. godz. 7.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Bogumiły z racji urodzin 
            godz. 7.00 + Irenę, Stanisława Moczydłowskich
            godz. 18.00 + Genowefę Milczarek

21.09. godz.  7.00 
           godz. 16.00  ślub Anny i Marcina 
           godz. 18.00 + Jana Woźniaka

Intencje Mszalne  XXIII   Niedziela Zwykła – 8.09.2019 r.

godz.  8.00  + Bożennę Sadowską

godz. 10.00  za parafian
                       Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla                             Wiktora z racji 18 urodzin 
                       + Stanisławę, Wacława, Eugeniusza, Andrzeja Urbańskich
                       + Jadwigę Telesiewicz

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 + Janinę Drewnowską, Stanisława Ozimko w 13 rocznicę  śmierci, Jadwigę, Tadeusza Stańczuk

godz. 13.00 Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Leontyny i Gabriela z  prośbą o błogosławieństwo Boże i                                 potrzebne łaski na dalsze życie Jubilatów i ich najbliższych.

godz. 18.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Bożej Opatrzności dla Piotra, Edyty,                                  Macieja

Intencje Mszalne  9.09. – 14.09.2019 r.

  9.09. godz.  7.00 + Pawła Góreckiego
            godz.  7.00 + Wincentego Rozenfelda
            godz. 18.00 + Bożenę Sadowską

10.09. godz.  7.00 + Bożennę Sadowską
            godz.  7.00 + Wincentego Rozenfelda

            godz. 18.00 + Pawła Góreckiego
           godz. 18.00 Dziękczynna w 3 rocznicę małżeństwa Agnieszki i Artura z prośbą o błogosławieństwo                                           Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalszą wspólną drogę życia

11.09. godz.  7.00 + Bożennę Sadowską
           godz.  7.00 + Pawła Góreckiego 
           godz. 18.00 + Wincentego Rozenfelda

12.09.  godz. 7.00 + Pawła Góreckiego
            godz. 7.00 + Wincentego Rozenfelda
            godz. 18.00 + Bożennę Sadowską

13.09.  godz. 7.00 + Bożennę Sadowską
            godz. 7.00 + Pawła Góreckiego
            godz. 18.00 + Wincentego Rozenfelda

14.09. godz.  7.00 + Bożennę Sadowską
           godz.  7.00  + Wincentego Rozenfelda
           godz. 18.00 + Pawła Góreckiego

Intencje Mszalne – XXII  Niedziela Zwykła – 1.09.2019 r.

godz.  8.00  

godz. 10.00  za parafian
                      + Rafała Szymańskiego w 6 rocznicę śmierci, Sabinę, Franciszka Szymańskich
                      + Reginę, Władysława Wierzbickich
                      + Tadeusza Zielińskiego (od Mirosława z rodziną)
                      + Bronisławę Gałązka (z racji imienin), Jana, Janinę, Marię Gałązka
                      + Jana Woźniaka

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30

godz. 13.00

godz. 18.00 + Barbarę Drążkiewicz w 2 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  2.09. – 7.09.2019 r.

2.09. godz.  7.00 + Bożenę Sadowską 
         godz.  7.00 + Irenę Samsel 
         godz.  8.00  W intencji dzieci, młodzieży i grona pedagogicznego na nowy rok szkolno-katechatyczny 
        godz. 18.00 + Wincentego Rozenfelda

  3.09. godz.  7.00 + Irenę Samsel 
           godz.  7.00 + Wincentego Rozenfelda
           godz. 18.00 + Bożennę Sadowską

4.09. godz.  7.00 + Bożennę Sadowską 
         godz.  7.00 + Wincentego Rozenfelda 
         godz. 18.00 + Irenę Samsel

5.09.  godz. 7.00 + Bożennę Sadowską 
          godz. 7.00 + Irenę Samsel 
          godz. 18.00  wypominkowa

6.09.  godz. 7.00 + Bożennę Sadowską 
          godz. 7.00 + Pawła Góreckiego 
         godz. 18.00 + Wincentego Rozenfelda

7.09. godz.  7.00 + Bożennę Sadowską
         godz.  8.00  w intencji Kół Żywego Różańca 
         godz. 14.00 ślub Grzegorza i Joanny + chrzest 
         godz. 16.30 ślub Rafała i Karoliny 
         godz. 18.00 + Zofię Kuźmińską w 20 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  XXI   Niedziela Zwykła – 25.08.2019 r.

8:00  1 Ks.) + Zdzisława Olczaka – gregorianka 24
          2 Ks.) +  Zofię Stefana, Mariannę, Franciszka i Tomasza Jóźwikowskich
          3 Ks.) + Stanisławę i Józefa Łęczyckich

10:00 1) W  intencji  naszych  Parafian  i  modlących  się  w  naszym  Kościele,  z prośbą o Boże                                         błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich, a dla zmarłych o łaskę  Nieba i                           wieczne Zbawienie.

           2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o  dalsze   Boże  błogosławieństwo i opiekę Matki                                 Najświętszej dla  Konrada  z  racji  8  rocznicy Urodzin.

           3) O zdrowie dla Jerzego i potrzebne łaski dla Niego. 

           4) O umocnienie w czasie choroby oraz potrzebne Boże dary i łaski dla Jana.

           5) + Michała Złomańczuka w 29 rocznicę śmierci; + Feliksę Złomańczuk.

           6) + Mariana Biskupskiego w 11 rocznicę śmierci; + Renatę Jastrzębską; + Jolantę Idzikowską; +Ryszarda                Jaworskiego; zmarłych z całej rodziny  Biskupskich i Mularczyków. 

           7) + Tadeusza Misiaka w 18 rocznicę śmierci; + Barbarę Misiak w 2 rocznicę śmierci; zmarłych z rodziny:                Filuch, Misiak i Kuszelewskich.

           8) + Elżbietę Karcz w 2 rocznicę śmierci.

           9) + Genowefę Milczarek z racji pogrzebu.

12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i opiekę                    Matki Najświętszej na dalsze wspólne lata dla Julii i Grzegorza z racji 1 rocznicy przyjęcia Sakramentu                Małżeństwa.

18:00 + Janinę Liszewską z racji 18 rocznicy śmierci.

Intencje Mszalne  19.08. – 24.08.2019 r.

Poniedziałek – 26.VIII. – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

    8:00

    10:00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Eryka z racji 13 urodzin

    18:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 25

Wtorek – 27.VIII. – Wspomnienie Św. Moniki

   7:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 26

   18:00  + Andrzeja Kuklińskiego

Środa – 28.VIII. – Wspomnienie Św. Augustyna, Biskupa Doktora Kościoła

   7:00 + Andrzeja Kuklińskiego

   18:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 27

Czwartek – 29.VIII. – Wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

   7:00  + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 28

   18:00  + Andrzeja Kuklińskiego

Piątek – 30.VIII.

   7:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 29

   7:00 + Wincentego Rozenfelda

   18:00 + Bożennę Sadowską

Sobota – 31.VIII.

  7:00 + Bożennę Sadowską

  7:00 + Wincentego Rozenfelda

  17:00  Msza Św. z Sakramentem Małżeństwa (Marlena i Łukasz)

  18:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 30 – ostatnia

Intencje Mszalne  XX   Niedziela Zwykła – 18.08.2019 r.

godz.  8.00   + Irenę Kowalską

godz. 10.00  za parafian

                     Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki                               Bożej dla Franciszka i Marka z racji urodzin

                 + Kazimierę Wojciechowską w 1 rocznicę śmierci

                 + Feliksę, Michała Złomańczuków w 30 rocznicę śmierci

                 + Władysława Prążyńskiego w 26 rocznicę śmierci

godz. 11.00  wypominki

godz. 12.00 +  gr. Zdzisława Olczaka

godz. 18.00 + ks. Prałata Zdzisława Kniołka w 14 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  19.08. – 24.08.2019 r.

19.08. godz.  7.00 + Irenę Kozaczyk

          godz. 18.00 + gr. Zdzisława Olczaka

20.08. godz.  7.00 + gr. Zdzisława Olczaka

          godz. 18.00 +  Henryka Chojnackiego

21.08. godz.  7.00 + Irenę Kozaczyk

          godz. 18.00 + gr. Zdzisława Olczaka

22.08.  godz. 7.00 + gr. Zdzisława Olczaka

           godz. 18.00 + Henryka Chojnackiego

23.08.  godz. 7.00 + Andrzeja Kuklińskiego      

           godz. 18.00 + gr. Zdzisława Olczaka 

24.08. godz.  7.00 + gr. Zdzisława Olczaka

            godz. 18.00 + Henryka Chojnackiego

Intencje Mszalne  XIX   Niedziela Zwykła – 04.08.2019 r.

8:00 + Zdzisława Olczaka – gregorianka 10

10:00  1) W  intencji  naszych  Parafian  i  modlących  się  w  naszym  Kościele,  z  prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich, a dla zmarłych o łaskę  Nieba i wieczne Zbawienie
2) Dziękczynna za otrzymane łaski oraz dar macierzyństwa i ojcostwa z prośbą o  dalsze   Boże  błogosławieństwo  dla  Katarzyny  i  Rafała  z  racji  1  rocznicę przyjęcia Sakramentu Małżeństwa
3) O błogosławieństwo Boże w miejscu nowej pracy 
4) + Katarzynę Ciesielską w 9 rocznicę śmierci

12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,  potrzebne dary i opiekę Matki Najświętszej dla Sylwii i Jakuba z racji 1 rocznicy przyjęcia Sakramentu Małżeństwa

18:00 + Tadeusza z racji 10 rocznicy śmierci, Roberta i Justyny Gęsina;
           + Andrzeja Woźnickiego

Intencje Mszalne  12.08-17.08.

12.08. 7:00 + Henryka Chojnackiego

           18:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 11

13.08. 7:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 12

            18:00 + Henryka Chojnackiego

14.08. Wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kapłana i Męczennika

            7:00 + Irenę Kozaczyk

            18:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 13

15.08. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

            8:00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marii Kołakowskiej

           10:00  1) W  intencji  naszych  Parafian  i  modlących  się  w  naszym  Kościele,  z prośbą o Boże                          błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich, a dla zmarłych o  łaskę 
                         Nieba i wieczne Zbawienie 
                      2) + Irenę Kozaczyk 
                      3) + Mariannę Stachlewską z racji imienin,
                       + Mieczysława Stachlewskiego, + Małgorzatę Pater 
                     4) + Zofię Miszczak w 19 rocznicę śmierci,
                         + Mieczysława Miszczaka  
                     5) + Krystynę i Mariana Kruk

18:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 14

16.08. 7:00  + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 15
          18:00  + Mariannę i Stanisława Piotrowskich

17.08. Wspomnienie Św. Jacka, Kapłana
         7:00 + Irenę Kozaczyk
        17:00 Msza Św. z Sakramentem Małżeństwa (Magdalena i Marek)
        18:00 + Zdzisława Olczaka  –  gregorianka 16

Intencje Mszalne  XVII   Niedziela Zwykła – 28.07.2019 r.

godz.  8.00 +  gr. Krystynę Wąsik

godz.  8.00 +  Marię Jasińską

godz. 10.00  za parafian

                     O opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Anny z racji imienin

                     O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej oraz łaskę uzdrowienia serduszka dla Mariusza w
                     4  rocznicę urodzin

                     Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Igora z racji 9                               urodzin

                 + Wacławę, Tadeusza Wąsików, Aldonę Kościńską, Stanisławę, Kazimierza Kuik

                 + Krzysztofa Karwowskiego (z racji imienin)

                 + Stanisława Krochmal

                 + Bogusława Plocha w 13 rocznicę śmierci, Zofię, Józefa, Jacka Kosteckich

                 + Małgorzatę, Władysława, Ryszarda Witkowskich

                 + Krzysztofa Smolińskiego (z racji imienin)

                 + Annę Sosnowską, Martę Kenig, Aleksandra Keniga w 42 rocznicę śmierci

godz. 11.00  wypominki

godz. 12.00 + Stanisławę Orłowską w 4 rocznicę śmierci

godz. 18.00 + Elżbietę Skrzymowską w 3 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  29.07. – 3.08.2019 r.

29.07. godz.  7.00 + Reginę Kozaczyk

            godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik

30.07. godz.  7.00 + Reginę Kozaczyk

            godz. 18.00 +  gr. Krystynę Wąsik (ostatnia)

31.07. godz.  7.00 + Reginę Kozaczyk

            godz. 18.00 + Józefa Kościńskiego w 1 rocznicę śmierci

1.08.  godz. 7.00 + Zofię Biedrzycką w 2 rocznicę śmierci

           godz. 7.00 + Marię Jasińską

           godz. 18.00 W intencji powstańców warszawskich z racji 75 rocznicy wybuchu Powstania                                       Warszawskiego

           godz. 18.00 + wypominkowa

2.08.  godz. 7.00 + gr. Zdzisława Olczaka

           godz. 16.00 ślub Mariusza i Mileny

           godz. 18.00 + Marię Jasińską  

3.08. godz.  7.00 +

          godz.  8.00 w intencji Kółek Żywego Różańca

Intencje Mszalne  XVI  Niedziela Zwykła – 21.07.2019 r.

godz.  8.00 +  gr. Krystynę Wąsik

godz.  8.00 +  Marię Jasińską

godz. 10.00  za parafian

                  + Helenę Kuchta w 1 rocznicę śmierci, Stefana Kuchtę w 17 rocznicę śmierci

                  + Annę, Antoniego Nowackich, Jadwigę, Franciszka Wójcików

                 + Jana Wirtka w 8 rocznicę śmierci

                 + Leona Malitkę, całą rodzinę Malitków, Czajków

                 + Jerzego Radomskiego (z racji urodzin)

                 + Kazimierza Skrońskiego w 3 rocznicę śmierci

godz. 11.00  wypominki

godz. 12.00 + Jadwigę Szymańską w 12 rocz. śmierci

godz. 18.00 + Czesława Pawłowskiego ( im.)

Intencje Mszalne  22.07. – 27.07.2019 r.

22.07. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

            godz. 18.00 + Stanisława Krochmala

23.08. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

            godz. 18.00 + Stanisława Krochmala

24.07. godz.  7.00 + Stanisława Krochmala

            godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik

25.07.  godz. 7.00 + gr. Krystynę Wąsik

             godz. 18.00 + Stanisława Krochmala

26.07.  godz. 7.00 + Marię Jasińską

             godz. 16.00 ślub Kingi i Marcina

             godz. 17.00 ślub Sandry i Marcina

             godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik   

27.07. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

            godz. 18.00 + Stanisława Krochmala

Intencje Mszalne  XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019 r.

godz.  8.00 +  gr. Krystynę Wąsik

godz.  8.00 + Jerzego Boguckiego w 10 rocznicę śmierci, Mariannę Bogucką, Benedykta Zalech, Sławomira                             Białek w 3 rocznicę śmierci, Stanisławę, Józefa, Wojciecha, Józefa  Kołodziejczyków, Adama                                 Mastalerczyka

godz. 10.00  za parafian

                Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo , potrzebne dary i łaski oraz opiekę Matki Bożej dla                    Karola i Antoniny Grunwald z racji urodzin

                O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Moniki i Marka z racji  3 rocznicy ślubu oraz dla ich                      dzieci

                 + Barbarę Tyl w 6 rocznicę śmierci

                 + Henrykę, Czesława Gajda

                 + Henryka Pobiedzińskiego, Bolesława Starzyka

godz. 11.00  wypominki

godz. 12.00 + Marię Jasińską

godz. 14.00 ślub Elżbiety i Przemysława

godz. 18.00 + Irenę Kowalską

Intencje Mszalne  15.07. – 20.07.2019 r.

15.07. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

            godz. 18.00 + Agnieszkę, Czesławę, Henryka Dwornickich

16.08. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

            godz. 18.00 + Małgorzatę Sobieską w 3 rocznicę śmierci

17.07. godz.  7.00 + Marię Jasińską

            godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik

18.07.  godz. 7.00 + Marię Jasińską

             godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik

19.07.  godz. 7.00 + Marię Jasińską

             godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik   

20.07. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

             godz. 18.00 + Franciszka Kołodziejczyka

Intencje Mszalne  XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019 r.

godz.  8.00 +  gr. Krystynę Wąsik

godz.  8.00 + Marię Jasińską

godz. 10.00  za parafian

                 + Grażynę Stanicką w 18 rocznicę śmierci, Stanisławę-Janinę, Jana Stanickich, Tomasza                                             Borkowskiego

                 + Jana, Józefa, Helenę Aleksandrowiczów, Stanisława, Konstantego Koszewskich, Jana Oszczyka,                            całą rodzinę Wiciaków, Aleksandrowiczów

                 + Janinę, Henrykę, Włodzimierza Grosików, Sabinę, Jerzego Lewandowskich, Leokadię Świsłowską,                       Janinę Pogorzelską

godz. 11.00  wypominki

godz. 12.00 + Lucynę Oprządek w 10 rocznicę śmierci, Władysława Oprządka

godz. 18.00 + Wacława, Mariannę, Leszka Skrzyńskich

Intencje Mszalne  8.07. – 13.07.2019 r.

8.07. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

          godz. 18.00 + Franciszka Kołodziejczyka

9.08. godz.  7.00 + Marię Jasińską

          godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik

10.07. godz.  7.00 + Marię Jasińską

            godz. 18.00 + gr. Krystynę Wąsik

11.07. godz. 7.00 + gr. Krystynę Wąsik

             godz. 7.00 + Marię Jasińską

             godz. 18.00 Dziękczynna w 4 rocznicę ślubu Magdaleny i Przemysława z prośbą o zdrowie,  
             o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej oraz Św. Józefa na dalsze wspólne lata życia

12.07.  godz. 7.00 + gr. Krystynę Wąsik   

              godz. 18.00 + Marię Jasińską

13.07. godz.  7.00 + gr. Krystynę Wąsik

             godz. 18.00 + Wiesława Kowalika w 11 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019 r.

8:00 + gr. Mariannę Okraska  (ostatnia) 

10:00 W  intencji  naszych  Parafian  i  modlących  się  w  naszym  Kościele,  z prośbą o Boże                                             błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich, a dla zmarłych o łaskę  Nieba i                           wieczne Zbawienie 

          Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i opiekę                    Matki Najświętszej dla Urszuli i Janusza z racji 25 rocznicy przyjęcia Sakramentu Małżeństwa

          Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,   potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla                        Joanny

         + Krystynę Smykuła w 8 rocznicę śmierci

         + Ryszarda, Emilię i Feliksa Zielińskich; + Mariannę i Bolesława Kurzela

         + Halinę Buca

        + Władysława Gawła z racji 22 rocznicy śmierci

        + Wincentego Rozenfelda z racji pogrzebu

11:30 + Barbarę z racji 10 rocznicę śmierci  i + Czesława Iwanickich

13:00 + Mariannę Elżbietę Mucha z racji rocznicy śmierci

18:00 + Franciszka Liszkiewicza z racji 20 rocznicy śmierci

Intencje Mszalne  01-06.07.2019 (XIII Tydzień Zwykły).

01.07.2019 7:00 + Krystynę Wąsik – gregorianka 1               

                  18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej                     dla Wiesława z racji 70 rocznicy urodzin

02.07.2019 7:00 + Zofię Rosiak

                  18:00 + Krystynę Wąsik – gregorianka 2

03.07.2019 7:00  + Krystynę Wąsik – gregorianka 3

                 18:00 + Franciszka Kołodziejczyka

04.07.2019 7:00 + Krystynę Wąsik – gregorianka 4

                 18:00 + Za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych

05.07.2019 7:00 + Franciszka Kołodziejczyka

                18:00 + Krystynę Wąsik – gregorianka 5

06.07.2019 7:00 + Krystynę Wąsik – gregorianka 6

              18:00  w intencji Kółka Żywego Różańca

18:00 + Marię Jasińską

Intencje Mszalne  XII Niedziela Zwykła – 23.06.2019 r.

godz.  8.00 +  Adama Naklickiego w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian

                 + Zofię Jarkiewicz, Franciszka Ostrowskiego, Stefana, Zbigniewa, Michała, Zofię Sitarek, Adama,                               Kazimierę Szymańskich, Roberta Kremplaka, Janię Janicką 

                 + Elżbietę Kurowską (z racji imienin)

                 + Kazimierza Kaniewskiego w 28 rocznicę śmierci

                 + Józefa Żabkę w 46 rocznicę śmierci

                 + Jana Drobogost (z racji imienin)

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 + gr. Mariannę Okraska

godz. 13.00  + Jana, Jadwigę Borkowskich w rocznice śmierci

godz. 13.00  + Macieja Tomasika w 12 rocznicę śmierci, całą rodzinę Tomasików

godz. 17.30  Nabożeństwo Czerwcowe

godz. 18.00 + Janinę (z racji imienin), Kazimierza Wolańczyków, Janinę (z racji imienin), Wacława                                                 Nowakowskich, Stanisława, Irenę Wolańczyków

Intencje Mszalne  24.06. – 29.06.2019 r.

24.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

            godz.  7.00 +  Zofię Rosiak

           godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

           godz. 18.00 + Jadwigę Pisarek

25.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

            godz.   7.00 + Zofię Rosiak

            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

            godz. 18.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jerzego, Urszuli,                                          Michała        
                                Dziękczynna za otrzymane błogosławieństw   z prośbą o dalszą opiekę Bożej Opatrzności i                                   Św. Judy Tadeusza dla Magdaleny i Mariusza z racji 30 rocznicy ślubu oraz o potrzebne                                          dary i łaski dla ich dzieci Marty i Mateusza

26.06. godz.  7.00 +  gr. Mariannę Okraska

            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

            godz. 18.00 + Zofię Rosiak

27.06. godz. 7.00 + gr. Mariannę Okraska

             godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

             godz. 18.00 + Zofię Rosiak

28.07.  godz. 7.00 + Zofię Rosiak

              godz. 16.00 ślub Martyny i Piotra

              godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe    

              godz. 18.00 + gr. Mariannę Okraska

29.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

             godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

             godz. 18.00 + Henryka Jasińskiego w 10 rocznicę śmierci, Lucynę Jasińską w 8 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  16.06.2019 r.  – Uroczystość Trójcy Świętej.

godz.  8.00 +  Irenę Kowalską

godz. 10.00  za parafian

                      O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Alicji Pławik

                 + Martę Migas

                 + Marka Kaczmarka (z racji imienin)

                 + Feliksa Kmieć w 23 rocznicę śmierci, Stefanię, Aleksandrę Kmieć

                 + Władysławę, całą rodzinę Kraśniewskich, Mieczysławę, Stanisława  Kędzior

                 + Stanisława Krochmala

                 + Marię Regulską w 2 rocznicę śmierci

                 + Mariannę Malitka w 2 tydzień po śmierci

                 + Reginę Kozaczyk

                 + Andrzeja Kulikowskiego

                 + Bożennę Sadowską

                 + Irenę Samsel

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 + Zofię Biedrzycką z racji urodzin

godz. 13.00  Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Anieli Karwowskiej z racji                          90. urodzin

godz. 13.00  + gr. Mariannę Okraska

godz. 17.30  Nabożeństwo Czerwcowe

godz. 18.00 + Andrzeja Zborowskiego w 1 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  17.06. – 22.06.2019 r.

17.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

            godz.  7.00 +  Janinę Łazarską

           godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

           godz. 18.00 + Irenę Samsel

18.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

            godz.   7.00 + Jadwigę Pisarek

            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

            godz. 18.00 + Zofię Rosiak

19.06. godz.  7.00 + Jadwigę Pisarek

            godz.  7.00 + Zofię Rosiak

            godz.  8.00 Zakończenie roku szkolno-katechetycznego

            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

            godz. 18.00 + gr. Mariannę Okraska

20.06. Boże Ciało –  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa

           godz.  8.00 + Franciszka Kołodziejczyka

          godz. 10.00 za parafian

          godz. 16.00 ślub Adama i Iwony

         godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe    

         godz. 18.00 + gr. Mariannę Okraska

21.06.  godz. 7.00 + Jadwigę Pisarek

             godz. 7.00 + gr. Mariannę Okraska

             godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

             godz. 18.00 + Leonardę Szczęsną w 2 rocznicę śmierci

22.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

             godz.  7.00 + Zofię Rosiak

             godz.  8.00 w intencji pielgrzymów

             godz. 17.00 ślub Mariki i Michała

             godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

             godz. 18.00 + Jadwigę Pisarek

Intencje Mszalne  9.06.2019 r.  – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

godz.  8.00 +  gr. Mariannę Okraska

godz. 10.00  za parafian

                      O opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Małgorzaty z racji imienin

                      + Mieczysława Grzeszczuka w 15 rocznicę śmierci

                      + Alicję, Józefa Ptaszyńskich, Franciszka Ostrowskiego

                      + Stanisława Jankowskiego w 5 rocznice śmierci, całą rodzinę Jankowskich, Sucharskich

                      + Janinę, Czesława, Julię, Władysława, Zygmunta Dębek

                     + Grażynę Myśliwiec w 3 rocznicę śmierci, Krystynę Dąbrowską

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Księdza Proboszcza z racji 33 rocznicy święceń                             kapłańskich

godz. 13.00  Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Zofii i Jerzego z racji 60                                rocznicy ślubu oraz opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków i prawnuków

godz. 13.00  + Kazimierza Berę w 5 rocznicę śmierci, Stanisławę Bera w 3 rocznicę śmierci, Mieczysława                                     Świątkowskiego, Rozalię, Jana Cieślaków, całą rodzinę Cieślaków

godz. 17.30  Nabożeństwo Czerwcowe

godz. 18.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Barbary Daniluk z racji 59 rocznicy                        urodzin oraz o potrzebne łaski dla  całej rodziny

Intencje Mszalne  10.06. – 15.06.2019 r.

10.06. godz.  7.00 + Jadwigę Pisarek

            godz.  7.00 +  Janinę Łazarską

           godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

           godz. 18.00 + gr. Mariannę Okraska

11.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

            godz.   7.00 + Janinę Łazarską

            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

            godz. 18.00 + Witolda Drążkiewicza w 2 rocznicę śmierci, Józefa Jóźwika w 39 rocznicę śmierci

12.06. godz.  7.00 + Janinę Łazarską

            godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

            godz. 18.00 + Martę Kołakowską w 11 rocznicę śmierci, Janinę, Jana Kołakowskich

13.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

            godz.  7.00 + Janinę Łazarską

            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe    

            godz. 18.00 + Jadwigę Pisarek

            godz. 18.30 procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej

14.06.  godz. 7.00 + Janinę Łazarską

             godz. 7.00 + gr. Mariannę Okraska

             godz. 17.00 ślub Moniki i Artura (+ chrzest)

             godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

             godz. 18.00 

 15.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska

             godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

             godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Aliny Kober i   Stefana Legierskiego (z racji                                    imienin)

            godz. 18.00 + Mieczysława Olejarza w 28 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  2.06.2019 r.  – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

godz.  8.00 + Janinę Ignaczak w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00  za parafian
                      O łaskę zdrowia i zgodę w rodzinie           
                      Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Elżbiety i Marcina z prośbą o dalsze Boże                                              błogosławieństwo i opiekę Matki  Bożej dla Jubilatów i ich dzieci
                     + Henryka Ambroziaka w 17 rocznicę śmierci
                     + Martę Migas w miesiąc po śmierci
                     + Franciszka Kołodziejczyka
                     + Stanisława Krochmal
                     + Henryka Chojnackiego

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 W intencji dzieci rocznicowych, ich rodziców i bliskich

 godz. 13.00  + gr. Mariannę Okraska

godz. 13.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Kornelii z racji 2 urodzin

godz. 17.30  Nabożeństwo Czerwcowe

godz. 18.00 + Pelagię, Stefana, Mateusza, Krystynę Sadowskich

Intencje Mszalne  3.06. – 8.06.2019 r.

3.06. godz.  7.00 +  gr. Mariannę Okraska
          godz.  7.00 + Zofię Gruca
          godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
          godz. 18.00 + Jadwigę Łazarską (od siostrzenicy Agnieszki z  rodziną)

4.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska
          godz.   7.00 + Jadwigę Łazarską (od chrześniaka Marcina z  rodziną)
          godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
          godz. 18.00 + Jadwigę Pisarek

5.06. godz.  7.00 + Janinę Łazarską
          godz.  7.00 + Izydorę Kintop w 11 rocznicę śmierci, Włodzimierza  Kintop w 31 rocznicę śmierci
          godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
          godz. 18.00 + gr. Mariannę Okraska

6.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska
            godz.  7.00 + Janinę Łazarską
            godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe    
            godz. 18.00 + wypominkowa

7.06.  godz. 7.00 + Janinę Łazarską
           godz. 7.00 + gr. Mariannę Okraska
           godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
           godz. 18.00  O błogosławieństwo Boże i potrzebne dla Wiesławy  Ciechomskiej  z racji imienin

8.06. godz.  7.00 + gr. Mariannę Okraska
           godz.  7.00 + Janinę Łazarską
           godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
           godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza w dniu 33. rocznicy święceń            kapłańskich

Intencje Mszalne  26.05.2019 r.  – VI Niedziela Wielkanocna

godz.  8.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Heleny, Marzeny, Renaty z okazji Dnia Matki

godz. 10.00  za parafian

                      O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla Izabeli i Karola

                      O opiekę Matki Bożej dla Iwony z okazji Dnia Matki

                      W intencji wynagradzającej Matce Bożej Królowej Polski za profanację i zniewagi Jej wizerunków                        z racji Dnia Matki od Jej kochających dzieci

                      + Władysławę Przyborowską, Sabinę Borkowską

                     + Sebastiana Staszkiewicza w 9 rocznicę śmierci

                     + Andrzeja Pytlaka w 12 rocznicę  śmierci, Janinę Rozińską  (z okazji Dnia Matki) Małgorzatę,                                      Andrzeja Sepskich

                      + Juliannę Kąpińską (z racji imienin)

                      + Marię, Henryka, Józefa Pobiedzińskich, Marię, Wiktora Beer, Bolesława Starzyka, Wacławę, Jana                         Koźlickich, Stanisławę, Eugeniusza Mosakowskich

                      + Wandę Figa w 1 rocznicę śmierci, Stansława, Zbigniewa  Figów, Sabinę Szymaniak i Janinę                                   Skrońską z okazji Dnia Matki

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 W intencji dzieci komunijnych, ich rodziców i bliskich

godz. 13.00  + gr. Barbarę, Henryka Deliś

godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe

godz. 18.00 + Mariusza Szymańskiego w 10 rocznicę śmierci, całą rodzinę Szymańskich, Wieczorków

Intencje Mszalne  27.05. – 1.06.2019 r.

27.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + Kazimierę Kuźmińską, Annę Jankowską

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

 28.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz.   7.00 + Zofię Gruca

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe  

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

29.05. godz.  7.00 + Mieczysława Branczewskiego

            godz.  7.00 + Zofię Gruca

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

30.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc (ostatnia)

            godz.  7.00 + Zofię Gruca

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe        

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

31.05. godz. 7.00 + Janinę Łazarską (od siostry Haliny z mężem)

            godz. 7.00 + Zofię Gruca

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 Magdalenę Lewandowską

   1.06. godz.  7.00 + Zofię Gruca

             godz.  8.00 w int. K. Ż. R.

             godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe

             godz. 18.00 + Mariannę Okraska (1 gregorianka)

Intencje Mszalne  19.05.2019 r.  – V Niedziela Wielkanocna

godz.  8.00 + gr. Kazimierza Lenc

godz. 10.00  za parafian

                     + Zofię Gruca (od chrześniaka Pawła z żoną i dziećmi)

                     + Wacława Kwiatkowskiego w 32 rocznicę śmierci

                     + Irenę Wolańczyk w 2 rocznicę śmierci, Stanisława  Wolańczyka

                      + Zygmunta Krenc w 24 rocznicę śmierci

                      + Henrykę Matusiak w 26 rocznicę śmierci

                      + Zofię Perzyna (z racji imienin)

                      + Zofię Kuźmińską

                      + Marka Kaczmarka (z racji urodzin)

                      + Krystynę Wąsik

                      + Zofię Rosiak

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 W intencji dzieci komunijnych, ich rodziców i bliskich

 godz. 13.00  + Władysława, Zofię Roman w rocznice śmierci

godz. 13.00  + Zofię, Stanisława, Irenę, Zygmunta Kropielnickich, Tadeusza, Krystynę Augustyniaków

godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe

godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

Intencje Mszalne  20.05. – 25.05.2019 r.

20.05. godz.  7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś (ostatnia)

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

21.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe  

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

            godz. 18.00 + Czesława Pawłowskiego w 7 rocznicę śmierci

22.05. godz.  7.00 + Mieczysława Branczewskiego

            godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + Natalię Bujak, całą rodzinę Bujaków

23.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz.  7.00 + Zofię Gruca

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe        

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

24.05. godz. 7.00 + Mieczysława Branczewskiego

            godz. 7.00 + Zofię Gruca

            godz. 17.00 ślub Klaudii i Daniela

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

25.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

             godz.  7.00 + Mieczysława Branczewskiego

             godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

             godz. 18.00 + Józefa Sadowskiego w 1 rocznicę śmierci, Marię  Sadowską w 19 rocznicę śmierci, Bena                                       Szczura i zmarłych z Jego rodziny, całą rodzinę Grzędów,   Szczurów, Kowalskich, Bieniów.

Intencje Mszalne  12.05.2019 r.  – IV Niedziela Wielkanocna

godz.  8.00 + gr. Kazimierza Lenc

godz. 10.00  za parafian

                      Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej                        dla Mateusza z racji 11 urodzin

                     O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Huberta w 12 rocznicę urodzin

                     O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Filipa z racji 4 urodzin

                     O łaskę zdrowia dla Dariusza oraz umocnienie w chorobie

                    Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Joanny z racji urodzin

                     O łaskę zdrowia dla Andrzeja Kulikowskiego

                     + Jadwigę, Edwarda Pękalskich, Antoniego, Władysława, Bronisławę, Marię Szemborowskich  

                     + Zofię, Czesława Milczarek, Marię, Władysława Lemer

                     + Krzysztofa Orlikowskiego w 5 rocznicę śmierci, całą rodzinę Orlikowskich

                      + Zofię Gruca (od Barbary i Krzysztofa z żoną i dziećmi)

                      + Władysławę, Antoniego Billewicz

                      + Stanisława, Zofię, Jana Pustelaków

                      + Konstantego Liszewskiego w 32 rocznicę śmierci

                      + Tomasza Borkowskiego w 18 rocznicę śmierci

                      + Franciszka Radomskiego w 18 rocznicę śmierci

                      + Helenę Ziemską w 22 rocznicę śmierci, Stanisława Ziemskiego

                     + Jadwigę Pisarek

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wiesławy  Ciechomskiej

godz. 11.30 + Andrzeja Skorupskiego (z racji imienin)

godz. 13.00  + Jerzego Słomkę z racji 7 rocznicy śmierci, Zofię Słomka z racji 14 rocznicy śmierci, całą rodzinę                         Słomków, Regulskich, Biernackich

godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

Intencje Mszalne  13.05. – 18.05.2019 r.

13.05. godz.  7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 18.00 + Sabinę Szrebka w 42 rocznicę śmierci i jej bliskich

 14.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz.  7.00 + Józefa Domitrza w 16 rocznicę śmierci

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe    

            godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

15.05. godz.  7.00 + Zofię Biedrzycką z racji imienin

            godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 +  gr. Barbarę, Henryka Deliś

16.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

17.05. godz. 7.00 + Mieczysława Branczewskiego

            godz. 7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 16.00 ślub Agnieszki i Dawida

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

 18.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

             godz.  7.00 + Mieczysława Branczewskiego

             godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

Intencje Mszalne  5.05.2019 r.  – III Niedziela Wielkanocna

godz.  8.00 + Irenę Kowalską

godz.  8.00 + Roberta Wójsa w 25 rocznicę śmierci, całą rodzinę Wójsów, Pawlików, Gontków

godz. 10.00  za parafian

                        Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Joanny i Łukasza z                            racji 7 rocznicy małżeństwa.

                        O dary Ducha Świętego dla Marty i wszystkich maturzystów.

                        O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marceliny.

                        O opiekę Matki Najświętszej i łaskę zerwania z nałogiem dla Marka.

                        O dary Ducha Świętego dla wszystkich Polaków na czas  wyborów do Parlamentu                                                  Europejskiego, by w swoich wyborach stawiali na kandydatów o chrześcijańskich korzeniach i                              wartościach.

                        + Jacka Godzinę w 7 rocznicę śmierci, Lucjana Godzinę, Zofię, Wincentego, Jana Kiwaków

                        + Stanisława, Irenę Wolańczyków (z racji imienin)

                        + Józefę Słojewską w 19 rocznicę śmierci

                        + Monikę Kamińską (z racji imienin)

                        + Janinę Łazarską

                        + Wiktora Kurpisza w 11 rocznicę śmierci

                        + Zofię Gruca (od Andrzeja Gołębiowskiego z żoną i dziećmi)

                        + Alicję Smolińską w 6 rocznicę śmierci

                        + Stanisława Janowskiego i całą rodzinę Janowskich Sucharskich

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 + Adolfę, Józefa Mielczarków, Józefa, Józefę Wielogórskich, Annę, Roberta Pawłowskich w 3                                  rocznicę śmierci, Tadeusza Wielogórskiego w 1 rocznicę śmierci

godz. 13.00  + gr. Barbarę, Henryka Deliś

godz. 13.00  + gr. Kazimierza Lenc

godz. 18.00 + Bogdana Leszczyńskiego w 11 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne  6.05. – 11.05.2019 r.

 6.05.  godz.  7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + Bogdana Leszczyńskiego w 11 rocznicę śmierci

  7.05.  godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

            godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

  8.05. godz.  7.00 + Mieczysława Branczewskiego

            godz.  7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 18.00 + Teresę Majewską w 18 rocz. śmierci

  9.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 18.00 + Mieczysława Branczewskiego

10.05. godz. 7.00 + Stanisława Kurpiosa w 11 rocznicę śmierci

            godz. 7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

 11.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

             godz. 16.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Stanisława               Kitlińskiego w 85 urodziny oraz z racji 65 rocznicy przynależności Jubilata do PSL-u

             godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

             godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

Intencje Mszalne  28.04. – Niedziela Miłosierdzia Bożego

godz.  8.00 + Mieczysława Ruraża w rocznicę śmierci, Marię, Romanę Lipińskich

godz.  8.00  Dziękczynna za 39 lat małżeństwa Elżbiety i Janusza z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla rodziny

godz. 10.00  za parafian

                        Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne  łaski dla Danieli i Roberta z racji 22 rocznicy małżeństwa,  oraz opiekę Matki Bożej dla ich dzieci

                        Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, Miłosierdzie Boże i dary Ducha Świętego dla  Aleksandry i Szymona

                        + Stefanię, Antoniego Zielińskich

                        +  Kazimierę Kotarską w 1 rocznicę śmierci

                        + Ireneusza Kenig w 8 rocznicę śmierci

                        + Waldemara Branczewskiego

                        godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

godz. 13.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Edyty i Wojciecha z racji 14 rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla ich dzieci i rodziny

godz. 18.00 + Stanisławę Wieczorek w 2 rocznicę śmierci, Romana  Wieczorek

Intencje Mszalne 29.04. – 4.05.2019 r.

29.04.  godz.  7.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

             godz.  7.00 + dusze w czyśćcu cierpiące

             godz. 14.00 ślub Małgorzaty i Łukasza

             godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

30.04.  godz.  7.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

             godz.  7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski

             godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

 1.05. godz.  7.00 + Mieczysława Miszczaka w 9 rocznicę śmierci, Zofię Miszczak

            godz.  7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc (1 gregorianka)

  2.05. godz.  7.00 + gr. Kazimierza Lenc

            godz.  7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 wypominkowa

3.05. – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

          godz.  7.00  + gr. Kazimierza Lenc

          godz. 10.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

          godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

          godz. 18.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

  4.05. godz.  7.00 + Waldemara Bramczewskiego

            godz.  7.00 + gr. Barbarę, Henryka Deliś

            godz. 14.00 ślub + chrzest – Dariusza i Beaty

            godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe

            godz. 18.00 + gr. Kazimierza Lenc

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 21.04.2019 r.

godz.  6.00 Rezurekcja – za parafian

godz. 10.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Martynki z racji 9 urodzin

                    + Krzysztofa Smolińskiego w 39 rocznicę śmierci, Alicję, Wojciecha Smolińskich z racji imienin

                    + Jerzego Radomskiego (imieniny)

                    + Władysława Lesińskiego w 12 rocznicę śmierci,

                    + Krzysztofa Gęgniewicza

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 + Barbarę, Henryka Deliś (1 gregorianka)

godz. 13.00 + Helenę Wadecką w 13 rocznicę śmierci, Czesława

                         Wadeckiego w 16 rocznicę śmierci, całą rodzinę Wadeckich, Oszczybów

godz. 18.00 + Pawła Jaszczyńskiego w 3 rocznicę śmierci, Krzysztofa Odrakiewicza

Intencje Mszalne  22.04. –  27.04.2019 r.

22.04. – II Dzień Świąt Wielkanocnych

 godz.  8.00 + Jolantę Rybka w miesiąc po śmierci (od nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr.2 )

  godz. 10.00  za parafian

                        Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jolanty i Jerzego z racji 45 rocznicy małżeństwa

                        + Sabinę Szymaniak (ur.), Henryka Szymaniaka, Kazimierza, Janinę, Antoniego Skrońskich, Wandę, Stanisława, Zbigniewa Figów

                        + Teresę, Wojciecha Ostrowskich

                        + Wojciecha Majtykę w 42 rocznicę śmierci oraz imienin, Aleksandra Majtykę

                        + Antoniego Baran w 2 rocznicę śmierci, całą rodzinę Cholewińskich, Baranów

                        + Wiesława Dolińskiego w 6 rocznicę śmierci

                        + Irenę, Piotra, Jana, Annę, Teresę Kozłowskich, Stanisława Izbickiego

                        + Ryszarda Ptaszyńskiego, Romana Wiśniewskiego, Beatę Rucińską, Bożenę, Janusza Puchalskich

godz. 11.30  + Helenę, Aleksandra Petrykowskich

godz. 11.30  + Henryka, Leokadię Kosińskich, Henrykę, Feliksa Orackich, Grażynę Zielińską

godz. 13.00  + Jerzego Sobkowicza w 20 rocznicę śmierci, całą rodzinę Sobkowiczów, Niedziałków, Walasów

godz. 18.00 + Barbarę, Henryka Deliś (gregorianka)

23.04.  godz.  7.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

             godz. 18.00 + Barbarę, Henryka Deliś (gregorianka)

             godz. 18.00  O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, dary Ducha  Świętego, opiekę Św. Judy Tadeusza dla Mateusza z racji 17 urodzin     

24.04. godz.  7.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

            godz.  7.00 + Barbarę, Henryka Deliś (gregorianka)

            godz. 18.00 + Rafała Świetlickiego (urodziny)

25.04. godz.  7.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

            godz.  7.00

            godz. 18.00 + Barbarę, Henryka Deliś (gregorianka)

26.04. godz.  7.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

            godz.  7.00

            godz. 18.00 + Barbarę, Henryka Deliś (gregorianka)

27.04. godz.  7.00 + Krzysztofa Gęgniewicza

            godz.  7.00

            godz. 18.00  + Barbarę, Henryka Deliś (gregorianka)

Intencje Mszalne Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 14.04.2019 r.

godz.  8.00  + Irenę Kowalską

godz. 10.00    za parafian

                      O dary Ducha świętego dla Dawida i ósmoklasistów przed egzaminami

                      O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Karola w dniu 10 urodzin

                      O łaskę zdrowia dla Zuzanny

                    + Anastazję, Ryszarda, Włodzimierza Dziudziaków

                    + Mariannę Stachlewską w 1 rocznicę śmierci, Mieczysława Stachlewskiego, Małgorzatę Pater

                    + Henryka Lewandowskiego w 4 rocznicę śmierci

                    + Władysławę Murat w 7 rocznicę śmierci, Szczepana Murata

                    + Andrzeja Bieleckiego

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30 O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Heleny z racji 80 urodzin

godz. 13.00  O pomyślne zdanie egzaminów i błogosławieństwo Boże dla Mai

godz. 13.00 + Kazimierę Szyma w 9 rocznicę śmierci, Władysława Szymę, Lucynę, Dariusza Sikora, Małgorzatę Smysło, Władysławę, Andrzeja Misztali, całą rodzinę Wesołowskich, Szymów, Misztali

godz. 17.30  Gorzkie Żale z nauką pasyjną

godz. 18.00 + Stanisława Wolańczyka w 8 rocznicę śmierci, Irenę  Wolańczyk

Intencje Mszalne  15.04. –  20.04.2019 r. (Wielki Tydzień):

15.04.  godz.  7.00 + Andrzeja Bieleckiego

             godz.  7.00

            godz. 18.00 + Pawła Mączyńskiego w 1 rocznicę śmierci

16.04.  godz.  7.00 + Andrzeja Bieleckiego

             godz.  7.00 

            godz. 18.00 + Zbigniewa Kostrzewę w 3 rocznicę śmierci, Annę, Henryka Kostrzewów, całą rodzinę Kostrzewów       

17.04. godz.  7.00

            godz.  7.00

            godz. 18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Łukasza z racji 18 urodzin

ŚWIĘTE  TRIDUUM PASCHALNE

18.04. – WIELKI CZWARTEK

            godz. 18.00 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

19.04. – WIELKI PIĄTEK

            godz.  17.00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

20.04. – WIELKA SOBOTA

            godz.  19.00  – WIGILIA PASCHALNA

Intencje Mszalne  8.04. –  13.04.2019 r.

V Niedziela Wielkiego Postu – 7.04.2019 r. – Rekolekcje 
godz. 8.00 + Danielę, Walerię, Jerzego Niedzińskich, Janusza Pawłowskiego

godz. 10.00 za parafian
Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Olgi z racji 11 urodzin
Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana z racji 4 urodzin
Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Oskara w 10 rocznicę urodzin

+ Krystynę Górską w 3 rocznicę śmierci.
+ Sławomira Fronczaka w 5 rocznicę śmierci
+ całą rodzinę Zmarłych Sasimów, Kryńskich, Karwowskich, Tomasików

godz. 11.00 wypominki

godz. 11.30 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Heleny i Stanisława w 50 rocznicę ślubu

godz. 13.00 Dziękczynna za otrzymane łaski w ciągu 50 lat życia Marii z prośbą o jej uzdrowienie i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

godz. 17.30 Gorzkie Żale z nauką pasyjną

godz. 18.00 + Janinę, Romana Mikusek

Rekolekcje 

8.04.  godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  8.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michała

godz. 10.30

godz. 17.00 + Józefa Kociubę

godz. 19.00  O pomoc Bożą i dary Ducha Świętego dla Marii w rozwiązaniu pewnej sprawy Bogu wiadomej

Rekolekcje 

9.04.  godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  8.30

godz. 10.30

godz. 17.00 Dziękczynna za otrzymane łaski każdego dnia wspólnego życia z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Włodzimierza i Bożeny z racji 36 rocznicy ślubu.

godz. 19.00

Rekolekcje 

10.04. godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  8.30

godz. 10.30

godz. 17.00 + Józefa Kociubę

godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Aleksandry i Szymona

11.04. godz. 7.00

godz. 7.00  + Jolantę Rybka

godz. 18.00 + Tadeusza Szlufika w 7 rocznicę śmierci

12.04. godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  7.00

godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Michała z racji urodzin i o pomoc Bożą i światło Ducha Św. dla Natalii z racji egzaminu maturalnego

godz. 18.30 Wspólna Droga Krzyżowa ulicami Błonia

13.04. godz.  7.00

godz.  7.00

godz. 18.00

Intencje Mszalne  1.04. –  6.04.2019 r.

1.04.  godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  7.00

godz. 18.00 Dziękczynna z racji 59 urodzin Anny z prośbą o  błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

2.04.  godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  7.00

godz. 18.00 + Mariannę Okraska (urodz.)

3.04. godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  7 .00

godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski dla córki Joanny z prośbą o dary Ducha Świętego

4.04. godz. 7.00 + Ewę Stefaniak w 18 rocznicę śmierci

godz. 7.00  + Jolantę Rybka

godz. 18.00  wypominkowa

5.04. godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  7.00

godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci

godz. 18.00 O łaskę nawrócenia dla kapłanów

godz. 18.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych

6.04. godz.  7.00 + Jolantę Rybka

godz.  7.00

godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże dla Justyny i Marcina z racji 1 rocznicy ślubu

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019 r.

godz.  8.00  + Stanisławę Chilińską w 11 rocznicę śmierci, Mariana, Zofię, Zbigniewa Chilińskich

godz. 10.00    za parafian

                    + Mirosława Wiśniewskiego w 5 rocznicę śmierci.

                    + Reginę Gaweł w 20 rocznicę śmierci

                    + Jolantę Rybka

                    + Mieczysława Nowickiego

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30  + Helenę, Tadeusza Milke              

godz. 13.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo  Boże i dary Ducha Świętego dla Marii z racji 18 urodzin

godz. 17.30  Gorzkie Żale z nauką pasyjną

godz. 18.00 O łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Zofii Mościckiej

Intencje Mszalne  25.03. –  30.03.2019 r.

25.03.  godz.  7.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz.  7.00  O błogosławieństwo  Boże i potrzebne łaski dla Marii z racji 59  urodzin

godz. 18.00  + Barbarę Jagodzińską

26.03.  godz.  7.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz.  7.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo  Boże i opiekę Matki Bożej dla Piotra i Pawła oraz ich najbliższych

godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Krystyny z racji 60 rocznicy urodzin

27.03. godz.  7.00  O łaskę zdrowia i nawrócenie do wiary i Kościoła dla Wiktora i Janusza

godz.  7 .00

godz. 18.00  + gr. Radosława Gęgniewicza

28.03. godz. 7.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz. 7.00

godz. 18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo  i potrzebne łaski dla Mieszka z racji 31 urodzin

29.03. godz.  7.00 +

godz.  7.00

godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci

godz. 18.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz. 18.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych

30.03. godz.  7.00 +

godz.  7.00  +

godz. 18.00 + gr. Radosława Gęgniewicza (ostatnia)

Intencje Mszalne  18.03. –  23.03.2019 r.

18.03.  godz.  7.00 + Józefa Kąpińskiego z racji imienin

godz.  7.00  + Wojciecha Suleja

godz. 18.00  + gr. Radosława Gęgniewicza

19.03.  godz.  7.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz.  7.00  + Józefa Wieteska

godz. 18.00 + Bogdana Leszczyńskiego

20.03. godz.  7.00 + Krystynę Augustyniak

godz.  7 .00

godz. 18.00  + gr. Radosława Gęgniewicza

21.03. godz. 7.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz. 7.00  + Krystynę Augustyniak

godz. 18.00 + Małgorzatę Bartosik

22.03. godz.  7.00 +

godz.  7.00

godz. 17.30  Droga Krzyżowa dla dzieci

godz. 18.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz. 18.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych

23.03. godz.  7.00 + gr. Radosława Gęgniewicza

godz.  7.00  + Stanisława, Adelę Jabłońskich

godz. 18.00 + Marka, całą rodzinę Malinowskich, Janinę, Juliana

Sarnickich, Bronisławę, Karola Budzickich, Karolinę

Mariannę, Stefana Skabara, Ryszarda Sowę,

Katarzynę, Władysława Rzepka

II Niedziela Zwykła Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.

godz.  8.00  O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski dla Zbigniewa (imieniny)

godz. 10.00   za parafian

Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski,  błogosławieństwo  Boże dla Józefa Roman z racji  80 rocznicy urodzin oraz imienin

O błogosławieństwo Boże dla rodziny Ogińskich

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Bożej Opatrzności i Matki Bożej na dalsze lata życia dla Janusza z racji 65 rocznicy  urodzin, oraz dla całej rodziny

O łaskę zdrowia duszy i ciała oraz dary Ducha Świętego    w całym życiu dla Kacpra

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Antoniego z racji 8 urodzin

+ Wiesławę Ogińską w 7 rocznicę śmierci, Mariannę, Jana  Ogińskich

+ Eugeniusza Ostrowskiego w 5 rocznicę śmierci, Leokadię, Franciszka Ostrowskich

+ Wiesławę, Józefa, Krzysztofa Jankowskich, Helenę,  Józefa Dutkiewiczów, Bronisławę, Feliksa Jankowskich

+ Janinę, Kazimierza Wolańczyk, Jadwigę Wolańczyk – Haberman

+ Bogdana Leszczyńskiego z racji imienin

+ Józefę, Jana, Jerzego Kacprzyńskich

+ Wierę Recińską w 10 rocznicę śmierci, całą rodzinę Recińskich, Bogusława Bartczaka, całą rodzinę Bartczaków, Rozalię Sobczyk,  Lenę Pokropka

+ Krystynę Augustyniak

godz. 11.00  wypominki

godz. 11.30  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Patryka z racji 18 urodzin

Godz. 11.30 + Józefa Wieteska

godz. 13.00  + gr. Radosława Gęgniewicza

godz. 17.30  Gorzkie Żale z nauką pasyjną

godz. 18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łask  i dary Ducha Świętego dla Bartłomieja i Jakuba z racji 18 urodzin