Ogłoszenia Parafialne – 4.10.2020 r.

 1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła. I-sza Niedziela Miesiąca. Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci klas trzecich komunijnych z roku 2021. Taca na potrzeby parafii.
 2. Dziś o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania, którzy rozpoczęli swoje przygotowanie do Wielkiego Postu tego roku i chcieliby je nadal kontynuować. Nieobecność na spotkaniu będzie traktowana jako rezygnacja z dalszego przygotowania.
 3. Zgodnie z zaleceniami władz państwowych i kościelnych, w Kościele obowiązuje nakaz noszenia maseczek, a dla osób nieposiadających maseczek – obowiązuje nakaz zachowania 2-metrowej odległości między osobami.
 4. W tym tygodniu: 
  • w poniedziałek – Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy.
  • w środę – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 5. W Niedzielę – XXVIII Niedziela Zwykła, Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. O godz. 11.30 – I-sza Komunia Święta.
 6. W październiku codziennie o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe połączone z modlitwą o ustanie koronawirusa.
 7. Od 11 marca do odwołania w naszej parafii codziennie o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja i śpiew Suplikacji w intencji powstrzymania koronawirusa w naszej Ojczyźnie i  na Świecie. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w tym nabożeństwie.
 8. W środę po Mszy wieczornej spotkanie i próba dzieci i rodziców z grupy komunijnej z 18 października, a w piątek spowiedź dzieci i rodziców.
 9. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie i próba dzieci i rodziców z grupy komunijnej z 11 października. 
 10. I-sza Komunia Święta w 2021 r. w II i III Niedzielę maja – czyli 9 i 16 maja 2021 r.
 11. Od dzisiejszej Niedzieli w zakrystii i kancelarii są przyjmowane wypominki za naszych bliskich zmarłych: „Jednorazowe” czytane 1 i 2 listopada podczas procesji za zmarłych. „Roczne” czytane w każdą Niedzielę przez cały rok 2020/21 o godz. 11.00 oraz Msza roczna za zmarłych odprawiana od listopada 2020 do października 2021 r. w każdy I-szy Piątek Miesiąca o godz. 18.00. Z tyłu kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. 
 12. W naszej parafii trwa akcja pomocy dla potrzebujących w czasie pandemii koronawirusa. Dziękuję za ofiary składane do puszki przy wyjściu z kościoła oraz wpłaty na konto parafii z dopiskiem Caritas. Bóg zapłać.
 13. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać.
 14. Pan kościelny po Mszach rozprowadza prasę katolicką, albumy, różańce. Polecamy Opowieści Biblijne dla dzieci komunijnych oraz nowość album o Św. Charbel – cudowne uzdrowienia duszy i ciała.
 15. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: śp. Mariana Pawlaka i Janinę Regulską. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…