Ogłoszenia Parafialne – 25.09.2022 r.

 1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła. Dziś 108 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, rozpoczynający Tydzień modlitw za Uchodźców pod hasłem „Budować przyszłość z migrantami i uchodźcami”. Dziś przypada wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy.
 2. W tym tygodniu:
  • we wtorek – Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, Kapłana
  • w środę – Wspomnienie Św. Wacława, Męczennika
  • w czwartek – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Imieniny Bp. Rafała Markowskiego i Bp. Michała Janochy
  • w piątek – Wspomnienie Św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła
  • w sobotę – Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła. I-sza Sobota Miesiąca o godz. 8.00 dodatkowa Msza Święta w intencji Kół Żywego Różańca
 3. Za tydzień XXVII Niedziela Zwykła. I-sza Niedziela Miesiąca, po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami, poświęcenie różańców pierwszych pamiątek komunijnych. Taca na potrzeby parafii.
 4. Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe z modlitwą o pokój dla Ukrainy i śpiewem Suplikacji. Od soboty – 1 października będzie połączona z nabożeństwem październikowym.
 5. Przyjmowane są nadal dary dla uchodźców z Ukrainy oraz osób potrzebujących pomocy.
 6. W październiku (7-9) odbędzie się  pielgrzymka krajowa „Śladami Św. Jana Pawła II”. Wyjazd po Mszy w piątek 7.10. o godz. 7.00.
 7. Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, Biblię rodzinną. Polecamy kalendarz na 2023 rok z miesiącem (październikiem) poświęconym naszemu kościołowi parafialnemu.
 8.  W ostatnim tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Daniela Lament. Wieczny odpoczynek….