Ogłoszenia Parafialne – 21.03.2021 r.

 1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu
 2. Zgodnie z zaleceniami władz państwowych i kościelnych w kościele obowiązuje noszenie maseczek. W naszym kościele limit osób na Mszy to 60 osób.
 3. W tygodniu:
  • w czwartek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  • w piątek –  Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy wieczornej.
 4. W Niedzielę Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Początek Wielkiego Tygodnia. Na każdej Mszy poświęcenie palm.
 5. Od 11.03.2020 r. do odwołania w naszej parafii codziennie o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja i śpiew Suplikacji w intencji powstrzymania koronawirusa w naszej Ojczyźnie i  na Świecie
 6. Z tyłu kościoła jest wystawiony krzyż do adoracji oraz puszka na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Krzyż w czasie pandemii adorujemy przez ukłon i modlitwę.
 7. 25 marca godz.18.00 spotkanie dzieci i rodziców klas komunijnych, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, podczas której dzieci otrzymają srebrne łańcuszki z medalikami. Na Mszy o 18.00 osoby chętne będą mogły przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 8.  W okresie pandemii Caritas parafialny nieprzerwanie pomaga osobom potrzebującym pomocy. Dziękujemy za ofiary składane do puszek lub wpłacane na konto parafii z dopiskiem Caritas. Dziękuję za trzy koperty złożone do puszki z 3500 zł. Tradycyjnie przy ołtarzu Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego przez okres Wielkiego Postu jest wystawiony kosz na pomoc dla potrzebujących. Dziękuję za paczki.
 9. W tym roku  nasza parafia przeżywa 25 lecie powołania do istnienia. Erekcja kościoła miała miejsce 23 czerwca 1996 r.
 10. Pan kościelny po Mszach rozprowadza: albumy, modlitewniki oraz prasę katolicką i inne dewocjonalia. Możemy też nabyć świece Caritas na stół Wielkanocny.
 11. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: śp. Zbigniewa Konarzewskiego i Stanisława Stefaniaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…