Ogłoszenia Parafialne – 19.11.2023 r.

 1. Dziś XXXIII Niedziela Zwykła. VII Światowy Dzień Ubogich. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci klas komunijnych. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do stojącej puszki Caritas dla ubogich, których wspomaga nasza parafia.
 2. Tydzień temu była przeprowadzona zbiórka do puszek dla kościoła prześladowanego. Dzięki ofiarności naszych parafian zebraliśmy łącznie 3819 zł w tym 159 zł z Passu. Bóg zapłać.
 3. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek – Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana
  • we wtorek – Wspomnienie Ofiarowania Najśw Maryi Panny
  • w środę – Wspomnienie Św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy. Patronki organistów, chórów i scholi.
  • w piątek – Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, Kapłana i Towarzyszy.
  • w sobotę –  O godz. 19.00 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie z Odnową w Duchu Świętym.
 4. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 10.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i  akt poświęcenia za odmówienie którego można uzyskać odpust zupełny.
 5. W zakrystii i kancelarii są nadal przyjmowane Wypominki za naszych bliskich zmarłych. Roczne odczytywane w każdą Niedzielę po Mszy o godz. 10.00, Msza wypominkowa roczna odprawiana w każdy I-szy Piątek Miesiąca o godz. 18.00
 6. Codziennie o godz. 17.30, nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą o pokój dla Ukrainy i Ziemi Świętej oraz śpiewem Suplikacji.
 7. Spotkanie bierzmowanych w poniedz. o godz. 19.00 grupa D
 8. Pan organista Grzegorz roznosi opłatki po domach.
 9. Po Mszach Pan Kościelny rozprowadza m.in. kalendarz na 2024 rok ze stroną poświęconą kościołowi w Passie. W sprzedaży są świece Caritas na Święta Bożego Narodzenia (Stół Wigilijny)
 10. W ostatnim tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Alicja Barwińska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…