Ogłoszenia Parafialne – 19.02.2023 r.

 1. Dziś VII Niedziela Zwykła.  Po Mszach zbiórka do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.
 2. W tym tygodniu:
  • w środę – Środa Popielcowa, Msze z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 10.00, 17.00 i 19.00. Początek Wielkiego Postu.
  • w piątek – o godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci a po Mszy wieczornej dla dorosłych.  
  • w sobotę – o godz. 19.00 Msza Św. o uzdrowienie z Odnową w Duchu Świętym.
 3. Za tydzień I Niedziela Wielkiego Postu. O godz. 17.30 Gorzkie Żale z nauką pasyjną, modlitwą o pokój dla Ukrainy i śpiewem suplikacji. Taca na Seminarium Duchowne.
 4. W niedzielę 26 lutego o godz. 19.00 odbędzie się pierwsze spotkanie i zapisy w kościele dla kandydatów z kl. VIII szkoły podstawowej pragnących rozpocząć przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (z ks. Pawłem). Prosimy o przekazanie tej informacji osobom zainteresowanym.
 5. W tym roku Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii w terminie od 30 marca do 2 kwietnia br. Głosić je będzie ks. Krzysztof Mętlewicz z diecezji wocławskiej.
 6. Codziennie o godz. 17.30  nabożeństwo różańcowe z modlitwą o pokój dla Ukrainy i śpiewem Suplikacji. 
 7. W najbliższym tygodniu są wolne intencje mszalne.
 8. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie – kolędę. W tym roku przyjęło kapłanów w swoich domach, mieszkaniach 54,6% rodzin zamieszkujących w naszej parafii. (Czyli ok. 13% więcej niż w roku ubiegłym) Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kapłanów w swoich domach, mieszkaniach i zapraszamy w środę na Nabożeństwo dziękczynne o godz. 18.00 w intencji mieszkańców.
 9. Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia i albumy.
 10.  W ostatnim tygodniu zmarła śp. Halina Budek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..