Ogłoszenia Parafialne – 11.09.2022 r.

 1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła. Początek Dni Kwartalnych Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Taca na Seminarium Duchowne. Po Mszy o godz. 11.30. spotkanie dzieci komunijnych.
 2. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek – Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
  • we wtorek – Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła. Procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej po Mszy wieczornej.
  • w środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w czwartek – Wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej
  • w piątek – Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa
  • w sobotę – Wspomnienie Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Biskupa
 3. Za tydzień XXV Niedziela Zwykła. Dzień Środków Oddziaływania Społecznego. W Warszawie odbędzie się Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny, początek na Placu Zamkowym o godz. 11.00.
 4. W poniedziałek 12 września przypada pierwsza rocznica beatyfikacji Stefana Kard. Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
 5. W środę 14.09. ks. Prałat zaprasza do Palmir w Kampinosie na godz. 15.00. Nabożeństwo z udziałem m.in. ks. Kardynała Kazimierza Nycza.
 6. Ks. Paweł zaprasza 16.09. w piątek o godz. 16.00 na spotkanie bierzmowanych z grupy 6,  a o godz. 20.00 na katechezę dla dorosłych
 7. Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe z modlitwą o pokój dla Ukrainy i śpiewem Suplikacji.
 8. Przyjmowane są nadal dary dla uchodźców z Ukrainy. Dziękuję za dary żywnościowe przekazane dla uchodźców w ostatnim czasie. Bóg zapłać.
 9. W październiku (7-9) odbędzie się  pielgrzymka krajowa „Śladami Św. Jana Pawła II” do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zakopanego, Krakowa. Zapisy u ks. Proboszcza.
 10. Pan kościelny po Mszach rozprowadza: prasę katolicką, dewocjonalia, Biblię rodzinną. Polecamy kalendarz na 2023 rok z miesiącem (październikiem) poświęconym naszemu kościołowi parafialnemu.
 11.  W ostatnim tygodniu zmarli nasi parafianie śp. długoletni kościelny Antoni Bartosiewicz i Jadwiga Nagadowska. Wieczny odpoczynek….