Ogłoszenia Parafialne – 05.07.2020 r.

 1. Dziś  XIV Niedziela Zwykła i jednocześnie I-sza Niedziela Miesiąca. Po Mszy o godz. 8.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Taca na potrzeby parafii.
 2. W okresie wakacyjnym nastąpiła zmiana porządku Mszy Niedzielnych: zamiast Mszy o godz. 11.30 i 13.00 – Msza o godz. 12.00.
 3. Zgodnie z zaleceniami władz państwowych i kościelnych, w Kościele obowiązuje nakaz noszenia maseczek, a dla osób nieposiadających maseczek – obowiązuje nakaz zachowania 2-metrowej odległości między osobami.
 4. W tym tygodniu: 
  • w poniedziałek –  Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy;
  • w środę – Wspomnienie Św. Jana z Dukli, Kapłana;
  • w sobotę – Święto Św. Benedykta, Opata, patrona Europy.
 5. W Niedzielę – XV Niedziela Zwykła
 6. Od 11 marca do odwołania w naszej parafii codziennie o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja i śpiew Suplikacji w intencji powstrzymania koronawirusa w naszej Ojczyźnie i  na Świecie. Dziękuję wszystkim osobom, które od początku czynnie uczestniczą w tym nabożeństwie.
 7. W sierpniu (19-23.08 .br.) planowany jest pięciodniowy parafialny wyjazd pielgrzymkowy na Węgry. W programie: Mezőkövesd, Budapeszt (Buda i Peszt), Murzasichle. Organizator zapewnia pełne bezpieczeństwo epidemiologiczno-sanitarne. Dokładny program na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. Zapisy u ks. Proboszcza. Program pielgrzymki na Węgry znajduje się TUTAJ.
 8. Dziękuję Panu Jerzemu za pomoc przy instalacji elektrycznej urządzeń parafialnych. Bóg zapłać.
 9. Dziękuję Panu Grzegorzowi Bartosikowi za wykonanie nieodpłatnie dębowej podstawy do feretronu Matki Bożej Fatimskiej. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Dziękuję Panu Grzegorzowi za wykoszenie traw. Bóg zapłać.
 11.  Pan kościelny po Mszach rozprowadza prasę katolicką i dewocjonalia oraz Biblię dla dzieci na pamiątki komunijne.
 12. Dziękujemy Paniom Mariom za dezynfekcję i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać.
 13. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: Mirosławę Miłosławską-Kozak oraz Andrzeja Foryś. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…