Kolęda

Wizyta duszpasterka – KOLĘDA 2022:

  • 3.01. – w poniedziałek od godz. 16.30 ul. Mickiewicza, Narutowicza 10 i 12
  • 4.01. – we wtorek od godz. 16.30 ul. Okrężna, Łukasińskiego, Kalinowa, Jaśminowa, Brzozowa, Narutowicza 14 i 16
  • 5.01. – w środę od godz. 16.30 ul. Nowakowskiego, Wspólna, Bajkowa, Narutowicza 18 i 20
  • 10.01. – w poniedziałek od 16.30 ul. Szkolna, Przejazd, Narutowicza 22, Sochaczewska 2
  • 11.01 – we wtorek – od godz. 16.30 ul. Poniatowskiego (domki), Kulisiewiczów, Krótka, Narutowicza 24
  • 12.01 – w środę – od godz. 16.30 ul. Ogrodowa, Asnyka, 3 Maja (domki), Sochaczewska 9, Narutowicza 8, Narutowicza 14 II klatka
  • 13.01 – w czwartek – od 16.30 ul. Staszica, Wiejska (od początku i od końca), Sochaczewska 11 i 13
  • 14.01. – w piątek – od 16.30 ul. Mazowiecka (od początku i od końca), Sochaczewska 15 i 17
  • 17.01 – w poniedziałek – od 16.30 ul. Wąska, Kamosińskiego, Szparagi, Solidarności, Poprzeczna, Szarych Szeregów, Sochaczewska 19 i 21
  • 18.01 – we wtorek – od godz. 16.30 ul. Spacerowa (od początku i końca – 2 księży) ul. Engelmana (domki)
  • 19.01 – w środę – od godz. 16.30 ul. Polna (od początku i od końca), Engelmana 15 (od nr. 1 do 29)
  • 20.01 – w czwartek – od 16.30 ul. Lesznowska, ul. Lesznowska 7, Engelmana 15 (od 30 do 58)
  • 21.01. – w piątek – od 16.30 ul. Karczewskiego, Niemstaka, Dobrzyńskiego, Sochaczewska (domki) strona lewa nieparzysta
  • 22.01. – w sobotę – od godz. 9.00 ul. Powstańców (3 księży) po nieparzystej 2 księży od początku i od końca, po parzystej 1 ksiądz od końca
  • 23.01. – w poniedziałek- od godz. 16.30 ul. Batalionów Chłopskich, Nadrzeczna, Zapomniana, Jasna, Cicha, Graniczna, Sochaczewska domki – strona parzysta
  • 24.01 – we wtorek – od godz. 16.30 ul. Klonowa, Warszawska 14-22c
  • 25.01 – w środę – od godz. 16.30 ul. Piaskowa, Krzywa, Wierzbowa, Warszawska 26-37
  • 26.01 – w czwartek – od 16.30 ul. Lesznowska 15 blok, 3 Maja 5 – kl. I
  • 27.01. – w piątek – od 16.30 ul. Passowska (2 księży od początku i końca), 3 Maja 5 kl. II
  • 28.01. – w sobotę – od godz. 9.00 ul. Piorunów (2 księży, prosimy o 2 kierowców)
  • 31.01 – w poniedziałek – od 16.30 ul. Poniatowskiego 6 (2 księży), Poniatowskiego 4
  • 1.02. we wtorek – od godz. 16.30 ul. Piłsudskiego 3 i 5, Poniatowskiego 2
  • 2.02. w środę – Święto Ofiarowania Pańskiego, nie ma kolędy
  • 3.02. w czwartek – od 16.30 ul. 3 Maja 16 (2 księży), 3 Maja 14
  • 4.02. w piątek – I-szy Piątek Miesiąca, nie ma kolędy
  • 5.02. w sobotę – od godz. 9.00 ul. Zacisze (3 księży)
  • 7.02. – w poniedziałek- od godz. 16.30 ul. Sienkiewicza 8 (2 księży), 3 Maja 18 + domek Sienkiewicza 6
  • 8.02 – we wtorek – od godz. 16.30 ul.  Piłsudskiego 7 (2 księży),
  • 9.02 – w środę – od godz. 16.30 ul. Sienkiewicza 11 (2 księży), Targowa Modlińska, Narutowicza 28, 34, 36
  • 10.02 – w czwartek – od 16.30 Pass 9, 10, 11, 12, 16 i 17
  • 11.02. – w piątek – Światowy Dzień Chorego
  • 12.02. – w sobotę – od godz. 9.00 Błonie Wieś – strona nieparzysta (po stronie kościoła) – 3 księży
  • 13.02 – w poniedziałek – od 16.30 Pass 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 13, 18, 22, 23
  • 14.02. – w poniedziałek- od godz. 16.30 Pass 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 13, 18, 22, 23
  • 15.02 – we wtorek – od godz. 16.30 Pass 24, 25, 26, 27
  • 16.02 – w środę – od godz. 16.30 Pass 2 b – nowy blok, zgłoszenia indywidualne
  • 19.02. – w sobotę – od godz. 9.00 Błonie Wieś – strona parzysta, Górna Wieś  – koniec kolędy.